Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csak a gazdag, jóképu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a gazdag, jóképu pasiknak van barátnojuk?

Figyelt kérdés

Ilyen kérdésekkel van tele az oldal. Essen már le, hogy nem a pénz meg a kinézet a minden! A kinézeteden meg tudsz simán változtatni (gyúrás, sportolás, hajbelovés, arcszorzet, kozmetikus, ruházkodás) és az anyagi helyzeteden is. Ha akarsz dolgozol hétkozben és hétvégén is és még bulizni és a haverjaidra is marad egy csomó idod. Tedd fel magadnak a kérdést, hogy tényleg meg-e teszel mindent, hogy jobb ember legyél? Sportolok, dolozok? Vannak barátaim? Egészséges a világnézetem?


Ismerkedjetek emberekkel és éljetek teljes életet! Általában az lesz depis akinek túl sok az ideje hulyeségeken filózni és túlkomplikálni a dolgokat. Kosd le megad, attól kitisztul a fejed.

Nem az kell a csajnak, hogy kinyald a seggét, hanem hogy legyen egy betonkemény alfa-hím mellette akire támaszkodni tud, és ez a betonkemény alfa-hím jó ember legyen és értse meg (dióhéjban mondom).

A lányoknak tényleg a belso a fontos, és ha már olyan sok lánynak nem kellettél gondold át a lényed.

Ne ringasd magad abba a hitbe, hogy jaj, így szulettem, csúnya vagyok, a csajok utálnak. Még mit nem! Te és csakis te tehetsz arról aki vagy. Novessz golyókat és menj ki a Világba és tuti boldog leszel. Szelloztesd ki a fejed és gondold át!



2012. dec. 4. 19:04
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:

#17


"Érdekes dolgokat írsz. Vannak emberek akik akarnak barátnot vagy barátokat, de amikor valaki tanácsot ad nekik elkezdik bizonygatni, hogy ok viszont reménytelenek. Ez miért jó?"


Hidd el nem jó,nem élvezem csak ez az igazság,minek hitegessem magamat hazugságokkal?


Itt nem a hajjal van a baj,hanem a fejjel,az arccal,azzal nem lehet tenni semmit.Qvazimodónak hiába csinálnál bármilyen hajat akkor is ronda lenne.


"Ha egy lányazt akarja, hogy viselkedj kevésbé feltunoen"


Van ilyen lány egyáltalán?


"hogy ne mások elvárásai szerint élj"


Itt nem az elvárásokról van szó,csak egy egyszerű dologról: Ronda fejem van.Finanszírozod az arcműtétem?


"Ha engem valaki rondának hívna, akkor arra gondolnék, hogy talán irigységbol teszi"


Az én esetemben ez teljesen kizárt


"Máshogy kezdtem el hordani a hajam (amit nem kell beloni reggelente) és jobbn érzem magam."


Értem,csak tudod gáz hogy egy szaros hajviselet alapján választanak párt maguknak az emberek

2012. dec. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim válasza:
De pont arról van szó, hogy nem a külső a legfontosabb!! És ha meg reménytelenül rondának érzed is magad, és mások emiatt elítélnek, akkor ne foglalkozz már velük! Mert senkit sem a külseje határoz meg, hanem a tulajdonságai! Szűrd ki azokat az embereket, akik nem felszínesek, és a vinnyogás és kifogásolás helyett a belső pozitív értékeidre koncentrálj! Akkor majd lesz önbizalmad is, mert az önbizalom sem abból fakad, hogy kinek hányas lába van, vagy mekkora a füle...
2012. dec. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
Általában a ronda pasiknak éppen az a baj, hogy nem kapnak semmilyen pozitív visszajelzést. Ezek szerint az emberek 100%-át ki kellene zárniuk. ÉS ha nincs semmilyen jó visszajelzés, mire fel lenne önbizalom?
2012. dec. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim válasza:
Nagyon sajnálom, ha valakit sok felszínes ember vesz körül, de akármilyen hihetetlen, nem mindenki az! Akkor olyan embereket kell keresni, akik nem ítélnek el külsőségek alapján, ennyi. Ez viszont nem hiszem, hogy teljesíthetetlen lenne bárki számára. Amúgy meg olvasd el újra amit az előbb írtam! Ne a külsőségekből adódóan legyen valakinek önbizalma, hanem a belső pozitív tulajdonságai által! Mert az ember külseje akármilyen hihetetlen, de változik! Lehet, hogy most vki jól néz ki, de 40 év múlva ráncos lesz... Tehát mindegy, hogy ki mit gondol rólam, mert nem ismer! Nem tudja, hogy ki vagyok én, tehát nem is tud rólam úgy véleményt alkotni, hogy az igaz lenne! És olyat még én sosem láttam, aki rossz ember lett volna, vagy kevésbé értékes, csak mert a polója nem került 5000Ftba.
2012. dec. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
Igen, csak a gazdag és a jóképü pasik kellenek mindannyiunknak, felszínes k*rva vagyok, hogy verne meg az Isten. Nektek picsogóknak mindegyikötöknek elkellene néhány becsületes atyai pofon, de olyan, hogy kiköpjétek a pirosat és akkor néhány napig tényleg rondák lennétek. Hiába mond nektek bárki bármit itt, mindjárt a teljes negatívummal támadtok és hazugnak neveztek minket. Még jó, hogy kevés ilyen önbizalomhiányos majom vesz körül... Kár, hogy eltörölték a sorkatonaságot, majd egy kicsit megemberesedtetek volna, ha elküldenek benneteket oda és megtudtátok volna azt is, hogy milyen a valós szenvedés.
2012. dec. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:

20:12


nem emberesedtek meg volna, mivel alkalmatlanok lennének sorkatonai szolgálatra.

Ilyen emberek kezébe fegyvert és éles lőszert adni. Amilyen f@szok képesek jobb esetben saját maguk, rosszabb esetben az épeszű társaik ellen fordítani.

2012. dec. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
46%

#22


Szívesen a te bolygódra költöznék ha ott tényleg nem a külső a legfontosabb


#25


Én ezt nem nevezném picsogásnak,csupán a tényeket mondom el.Tehát most akkor mi vagyunk a g*cik csak azért mert mi nem olyanok vagyunk mint a többi tipikus férfi?Dögöljünk meg mert mi képesek vagyunk szeretni egy nőt,nem pedig gumibabának nézni?Hát akkor tényleg büszke lehetsz magadra és valószínűleg igaz is amit írtál magadról.Jaj de nagy probléma ha egy srác önbizalom hiányos,úgy látszik jobbak azok a pasik akik átvágják és verik a nőket,megcsalják őket,kiba*znak velük stb akkor válaszd őket,remélem jól elkenik a szád.EZ a sorkatonás dolog meg baromság,attól még ugyanúgy szóba se állna velünk egy nő sem,csupán a külsőnk miatt amiről mi nem tehetünk,ezt nem bírjátok felfogni,csak fröcsögni tudtok.Úgy viselkedtek mintha az önbizalom hiány lenne a legnagyobb bűn az egész világon (jó hülye kifogás egyébként) attól még tud szeretni a srác vagy lehet sikeres a munkájában stb


#26


Nem tudom hogyan áll összefüggésben a rondaság a sorkatonasághoz.Fizikailag nagyon erős vagyok mivel gyúrtam,lehet ha szájon törölnélek egyszer akkor kiköpnéd az összes fogad

2012. dec. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
60%
Utolsó, egy idióta barom vagy. Az, ha valakinek van önbizalma, nem labilis és magabiztos, attól még nagyon nem jelenti azt, hogy veri a barátnöjét, illetve egy s*ggfej. De ezt nektek lehet magyarázni, úgysem fogjátok fel. Inkább téged kellene szájon törölni, de becsületesen. Érdekes, hogy a barátom magabiztos, van önbizalma, domináns is, mégis imád engem és kitekerné mások nyakát, ha bántani mernének. És soha nem hallottam még kiabálni... Mindig mindenkivel kedves, normális és a legfontosabb, okos is...
2012. dec. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
#25: "megtudtátok volna azt is, hogy milyen a valós szenvedés." - általában ezek az általad "picsogónak" nevezett kérdezők ezen az oldalon olyanok, hogy lejön a fél fejük a pikkelysömörtől, és úgy megy csajozni, hogy letörölgeti a sebeit előtte, meg húzza a lábát, mert a térdízületét is megtámadta a pikkelysömör. No meg van itt olyan is, akinek a gyerekkorában tumort operáltak ki a szájából és a fél nyelvét ki kellett operálni, és szótár kell hozzá, hogy megértsd, mit mond, meg ilyenek. Szóval szerintem neked kéne a szádbadugni egy gázriasztót, és beleereszteni egy 6-os tárat, hogy megtudd, milyen az igazi szenvedés.....
2012. dec. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

14:05


egy idióta nagy tudatlan f@szkapa vagy te a nagyságod mellett!


Pszichológiai megfelelésről még nem hallottál??? Ja hogy ki se bírod olvasni? Akkor ne csodálkozom.


Ezen is látszik mekkora az erő és az ész kölömbsége nálad, "gyere leverlek, kiverem a fogad" Fogyatékos, jössz az erőddel úgy hogy azt se tudod ki ül a másik végen. Szánalmas!

2012. dec. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!