Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ebből az ördögi körből szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből az ördögi körből szerintetek van kiút?

Figyelt kérdés

Nagyon boldogtalan vagyok, mert sosem kellettem még egy szép lánynak sem, sosem volt olyan lány, aki nekem tetszet és viszonozta az érzéseimet, emiatt elkezdtem inni, de még a bulikban is csak csúnya lányoknak kellettem. Nem bírok így élni már sokáig. Nagyon el vagyok keseredve, hogy valószínűleg sosem lehet olyan barátnőm, akivel tudnánk egymást szeretni testileg-lelkileg. VAgy beérem olyan lánnyal, aki nem vonz külsőre vagy az örök magány a sorsom, eseleg prostizhatok életem végéig. Valahogy egyik lehetőség sem tetszik. :(

Ráadásul az, hogy ennyire sikertelen vagyok és egy lány sem szeret teljesen tönkretett, már nem tudok semmire sem úgy koncentrálni, mint pár éve, amikor még fiatal voltam és nem kellett aggódnom igazán, hogy egyedül maradok, de így huszonévesen már sokan családot alapítanak, nekem meg még se barátnőm, se semmi tapasztalatom szinte a lányokkal, mindez azért, mert nagyon csúnya vagyok, előnytelen testem és arcom az, ami nyomorba dönt.


2012. dec. 4. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Panaszkodsz a felszínes buta pic.sák miatt miközben te is felszínes vagy


Te elvárod hogy egy bombanőd legyen,viszont te visszautasíthatod a ronda lányokat?


Na ezen gondolkozz el egy csöppet

2012. dec. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
LOL a pi.csa szó fenn akad a trágár szűrőn?Ez most komoly? :D
2012. dec. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem olyan gáz ez... nekem még csúnya barátnőm sem volt, mert képtelen vagyok ismerkedni, közeledni valakihez, lelki okok miatt. Pedig már benne vagyok a korban.

Nyilván nem lesz topmodell csajod soha, de szerető, hűséges társad még lehet. Csak be kell érned vele.

Én azt sem tudom, hogy kezdjek neki, de te gondolom tudod hogyan kell próbálkozni. Szóval hajrá!

Látod, én tőled is sokat tanulhatnék, nem vagy olyan gáz, mint ahogy gondolod...

2012. dec. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 laci911 ***** válasza:
itt sirankozol hol ott tehetnél is érte ....igen el kell fogadni ,hogy van olyan nő aki azért nézz meg mert menő ruhád van és azért mert van egy jofizető munkád ...egy normális nőnek nem kell ilyen dolgok....el kell dontened melyik kell ne itt sirankozz....
2012. dec. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van rosszabb is, én pl. a csúnya lányoknak se kellek, pedig már annak is örülnék. Sztem nagyon csúnya nem lehetsz, csak átlagos, mert az az a kategória, amelyik csak a csúnya lányoknak kell. Egyébként itt gyk-n csak a lányoknak van joguk külső alapján válogatni :)
2012. dec. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem kell bombanő, csak olyan lány, aki külsőre is vonzó, hidd el nem lennél boldog te sem olyan lánnyal, aki nem vonz külsőre, nem érzed a vágyat iránta, nem kívánod szexuálisan és folyton más lányokat nézel meg mellette.
2012. dec. 4. 20:46
 7/8 anonim ***** válasza:
"Küzdve küzdj és bízva bízzál."
2012. dec. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem a személyiség vonz nem a külső
2012. dec. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!