Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van ebből kiút szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ebből kiút szerintetek?

Figyelt kérdés
Nagyon félénk, csendes, önbizalomhiányos srác vagyok, főleg azért mert nagyon csúnya vagyok és nem egyszer ki is gúnyoltak már fiúk, lányok egyaránt, főleg a középsuliban, de máshol is kaptam már gúnyolódást. Egyetlen jó dolog, hogy időnként facebook-on rám írnak ismeretlen lányok, hogy helyesnek tartanak vagy csak úgy érdeklődni kezdenek felőlem, de sajnos mindegyik lány messze él tőlem, fura mód az ország másik végében és sajnos nekem ezekből a lányokból csoda, ha egy bejön külsőre, pedig tudom, hogy nincs jogom válogatni nagyon csúnya fiúként, de ami tény az tény, nem érzek vonzalmat irántuk. Minden olyan reménytelennek tűnik, vannak más problémáim is az életben, amivel nem szeretnélek untatni titeket, de kíváncsi vagyok, hogy van-e más csúnya srác, akinek végül boldoggá, jobbá fordult az élete és a csúfsága, félénksége ellenére is lett végül barátnője, esetleg még gyerekei is.
2012. dec. 4. 18:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Nézd én is félénk vagyok, ráadásul az orrom miatt mindenki bánt, mert nagyon görbe orrom van de azért volt már egy 8 hónapos kapcsolatom. Mondjuk 21 évesen ez gáz de ez azt jelenti,hogy van aki már elfogadott így.
2012. dec. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!