Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért hazudták azt ezen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudták azt ezen az oldalon a lányok, hogy helyes vagyok, amikor a való életben csak is néhány csúnya, senkinek sem kellő lány tapad rám és a szép lányok sorban koptatnak le, de többnyire még válaszra sem méltatnak facebook-on se?

Figyelt kérdés
Küldtem már ezen az oldalon kb. 30 lánynak képet magamról és érdekes mód nagy részt pozitív visszajelzéseket kaptamm, bár jó néhány lány egyáltalán nem is válaszolt, miután megkapta a képet rólam... Már ez is eléggé gyanús volta nekem, hogyha ennyi jót kapok a lányoktól a képemre, akkor hogy lehet, hogy a lányok egy része még csak vissza sem írta, hogy milyennek tart külsőre? De például ma is azért lettem tiltva 30 napra, mert néhány lányra ráírtam, hogy ismerkedni szeretnék, ha van kedve írjon vissza, meg párat csak bejelölni engedett. Erre válasz nem jött, de kapom a figyelmeztetést és a 30 napra szóló blokkolást. Addig nem jelölhetek és nem is írhatok egy ismeretlen embernek sem. Ja és személyesen is mindig lekoptatnak a lányok azzal, hogy van barátjuk vagy látom a flegma képüket, ezek után már semmi önbizalmam, egy undorító rút szörnyenk érzem magamat, aki legszívesebben ki sem lépne többet az utcára, vagy legalább is maszkot hordanék legszívesebben ezen túl egész életemben. Szóval ennyire csúnya lennék, hogy kénytelen vagyok beérni olyan lányokkal, akik senkinek sem kellenek?:(
2012. dec. 4. 22:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld el,hogy azok a lányok, akiket te leamortizálsz, hogy senkinek nem kellenek,teljesen ugyanezt érzik ,mint te. Ha őket lesajnálandó, értéktelen lénynek írod le, akkor magadat is, hiszt ugyanabban a helyzetben vagy. Te a lányoknak nem kellesz, ők a fiúknak, mi a különbség?
2012. dec. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
94%
Ha azt mondom lányoknak, hogy senkinek sem kellenek; nos, sokak meg pont így gondolkodnak rólad. Én konkrétan most undorodom tőled.
2012. dec. 5. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
93%
Aztán mennyivel lett volna jobb, ha azt írják vissza, hogy ronda vagy mint a bűn ? Akkor meg azért picsognál itt. Előbb keveredjél ki inkább a cybertérből, ahelyett, hogy facebook-on jelölgetsz random, keress valami elfoglaltságot magadnak, ahol esetleg lányokkal lehet ismerkedni SZEMÉLYESEN. De addig semmi jóra ne számíts amíg ilyeneket irogatsz, hogy "senkinek sem kellő lány". Talán előbb tanuld meg a nőket tisztelni, utána elvárhatod, hogy ők is tiszteljenek téged.
2012. dec. 5. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Pont ugyanazt akartam írni,mint az előttem lévő! :-)

Én így kép nélkül is megmondom neked, ezzel a stílussal a kutyának nem kellenél! Ha így beszélsz a lányokkal élőbe is, akkor ne csodálkozz a negatív visszajelzésen.

Tanuld meg tisztelni a nőket és változztass a hozzáállásodon, mert boldogtalan ember leszel.

2012. dec. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Angelik@ válasza:

"a való életben csak is néhány csúnya, senkinek sem kellő lány tapad rám"?


Nem mucika, azoknak a senkinek sem kellő lányoknak is nagyobb a mércéje, amit te nem fogsz tudni megugrani ilyen gondolkodással. Vagy rosszabb esetben, megkapod a cicababát, a szépet, a nőt aki majd jól kihasznál. Aztán picsoghatsz és kereshetsz egy csúnyácskát aki jól háton vereget.

2013. okt. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!