Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kerülhetnénk közelebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerülhetnénk közelebb egymáshoz?

Figyelt kérdés

Sok ilyen kérdés van, de az enyém kicsit "speciális" eset. A lány idősebb. 2 évvel. Előre megkérlek titeket, hogy ne kisfiúzzatok, ha meg csak azért kattintottatok, legyetek szívesek megtartani a vélemenyeteket. Köszönöm.


15 éves vagyok, az imádott hölgy pedig 17 éves. Jóval magasabb vagyok nála, elég sportos vagyok, viszonylag intelligens. Ő mint írtam elég alacsony, vékonyka, és nem is az a bombanő, de a személyisége az, amit megszerettem benne. Kb 3 hónapja ismerjük egymást. Eleinte nem mertem hozzá sem szólni, aztán viszont elkezdtem ráköszönni mindig, mikor a környékemen volt. Mikor láttam, hogy mosolyogva visszaköszön, akkor pár hét után már odaléptem hozzá, megkérdeztem milyen volt a napja, milyen órája lesz, és egyéb közhelyeket. Később már fácsebukon is ráírtam néha, és ezután mindig szuperül elbeszélgettünk. Mindig volt közös témánk. Jelenleg ott tartok, hogy megvan a telefonszáma, gyakran beszélgetünk fb-on, viszont személyesen mindig csak pár szót váltunk.

A kérdés(ek): Milyen legyek a társaságában? Hogyan tudnám megoldani, hogy érezze, hogy kedvelem, de ne vegye nyomulásnak? Egyáltalán lehetne létjogosultsága egy ilyen kapcsolatnak? Nem sok a 2 év?


Köszönöm, hogy végigolvastátok, és várom a válaszaitokat.


2012. dec. 7. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!!

Szerintem egyáltalán nem sok így a két év. Kicsit azért lehetnél nyomulósabb! :) Már mint ha néha felhívnád telefonon. Vagy esetleg elhívhatnád őt valahova.

Egyébként ha találkoztok azért nem beszéltek sokat mert ő passzív veled, vagy te blokkolsz le, vagy csak így adja a helyzet? :D

2012. dec. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat :) Ő mindig nyitott, a legbugyutább kérdésre is tök aranyosan válaszol, részletes, nem egy olyan jah. aha. igen. stb típus. Azért nem szoktunk sokat beszélni, mert mindig váratlanul futunk össze, és semmi érdemi kérdés nem jut eszembe, amivel el lehetne indítani egy beszélgetést.
2012. dec. 7. 17:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Az utolsó kérdésedre válaszolva, szerintem sok az a két év. Ha te lennél 17 és a lány 15 az normális lenne. A lányok viszont általában előbb érnek. Persze mindig akad kivétel, van, hogy egy fiúnak érettebb a személyisége.

Ő nemsoká 18, szép lassan nővé cseperedik, és elkezdenek neki udvarolni a fiatal 20 év körüli férfiak.


Te testileg és lelkileg is nagyon sokat fogsz még fejlődni. Szerintem a lány javára sok az a két év ebben a korban. De azért sok sikert kívánok


Én emlékszem, hogy milyen voltam 15 évesen. Szinte egy teljesen másik ember lettem :)

2012. dec. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a választ!
2012. dec. 7. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!