Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek a kevésbé szép/csú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a kevésbé szép/csúnyácska párok ugyanolyan boldogok együtt, mint az "álompárok"?

Figyelt kérdés
2012. dec. 9. 14:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szóval ezt a kérdést, már ott buktad, hogy nem lehet az embereket feketén fehéren "szép" és "csúnya" kategóriába sorolni. Az emberek nem egyformák és az ízlésük sem egyforma.

Sarkítva: nálam hiába próbálkozik a kék szemű, szőke herceg csillogó ezüst színű páncélban és fehér lovon, ha én egyszer a hosszú fekete hajú metálherceget várom fekete lovon, talpig feketében. Kevésbé sarkítva: én pl. meg ne tudom érteni, hogy a barátnőim mit esznek a mackós pasikon. Ellenben én az olyan pasikat is vonzónak találom, akiket ők túl gebének tartanak. Van olyan ismerősöm, aki a szakállas fickókra bukik. Soroljam még?


Az álompár-dolgot meg tényleg a média sulykolja, illene átlátni rajta. #9-nek meg nagyon igaza van a tökéletes párkapcsolattal kapcsolatban.

2012. dec. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Jaj minek álszenteskedtek ennyire? Szerintem van alapja annak, amit a kérdező feltételez, hogy a csúnyább emberek azért jönnek össze egymással, mert ez jött össze.

Rengeteg ilyet ismerek, és ilyenkor gyakran megvan, hogy kiről ábrándoznak, csak annál esélyük sincs.

Egy szép pár esetében viszont ez ritkábban jön elő, hiszen büszke lehet az ember a párjára, már csak első ránézésre is.

Attól függetlenül, hogy helyes a barátom, cseppet sem ez volt a szempont, ami miatt beleszerettem, és ő se azért szeret, mert én jól nézek ki, hanem nagyon egyformák vagyunk belsőre, érzem, hogy összetartozunk teljesen. :) Viszont jó érzés tudni, hogy amint megláttuk egymást kialakult a vonzalom köztünk, mivel külsőre is tetszünk egymásnak. Ne mondjátok, hogy ez nálatok semmit se számít.

21L

2012. dec. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!