Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jól érzem, hogy az alacsony,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzem, hogy az alacsony, vékony fiúk nem vonzóak egy lány számára sem?

Figyelt kérdés

Suliban is a lányok van, amikor nem is köszönnek, pedig én mindenkivel kedves vagyok. Aztán azt is észrevettem, hogy az alacsony lányoknak is ilyen magas fiújuk van. :S

Én csak egy aranyos, kedves barátnőt szeretnék, nem értem miért utál engem mindenki. :S


2012. dec. 11. 18:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Az, hogy nem tartanak vonzónak, meg hogy utálnak, nem ugyanaz.
2012. dec. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
A faszt. Egy jó humor mindenhol nyerő. Na ezt varrd össze öcsi. Fel a fejjel!
2012. dec. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát ne legyél kedves. Azok a lányok akik folyton egy "jó pasi" oldalán villognak a barátnőjük előtt nem érdemlik meg.

Meg kedvesség = behódolás = papucs, legalábbis a tini csajok körében.


Nyisd ki a szád és küld el őket melegebb éghajlatokra, ha rosszat mernek rád mondani. Esetleg vágd ki magad azzal, hogy amit magasságban elvesztesz azt pótolod hosszúságban.

2012. dec. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
mekora is vagy ?
2012. dec. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Amőgy azért nem szeretem a konfliktusokat, mert itthon az egész gyerekkorom arról szólt, hogy apám csinálta a felesleges balhét és én meg inkább békeszerető ember vagyok. Lehet nekem is balhézni kéne?
2012. dec. 11. 18:40
 6/11 anonim ***** válasza:
IGEN, JÓL ÉRZED!!!
2012. dec. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
miért hány cm magas vagy?
2012. dec. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kb. 164cm körül vagyok.
2012. dec. 11. 19:04
 9/11 anonim ***** válasza:
Értelem és érzelem. Én meg speciel érzem az éttermem. X)
2012. dec. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszenél! De én pasi vagyok.
2012. dec. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!