Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyik srác melóhelyen hagyott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik srác melóhelyen hagyott egy cetlit az asztalomon egy munkával kapcsolatos üzenettel. Az üzi végére egy kézzel írt kis szmájlit rajzolt. Ti csinálnátok ilyet annak a lánynak aki nem tetszik?

Figyelt kérdés
Pasiktól ez kissé szokatlan, eddig csak lányok közt láttam ezt a kézzel írt szmájlizást. Lehet hogy nincs semmi jelentősége de elgondolkoztam.
2012. dec. 12. 08:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

áhh ez nagyon ugymond közönséges...egy szmájliból még ne veddle hogy akar téged...

pl fordítva:

a csajok álalndóan boldog boldogtalannak smájlikat rajzolnak, és mégse fekszenek össze (jobb esetben) az egész munkásosztállyaé XD

2012. dec. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Írtam hogy nem csak ebből gondolom, azért nem vagyok hülye. Ha amúgy nem adott volna egyéb jeleket is, eszembe sem jutott volna csak ennyiből következtetni.
2012. dec. 12. 11:21
 13/13 forgital válasza:
Ha beszélgetés közben rendszeresen megérint akkor valószínű, hogy szeretne tőled valamit, szerintem. De vigyázni kell vele, mert lehet, hogy csak laza alkalmi dolog jár a fejében. Nem kell sokat beleképzelni ebbe a dologba. :)
2012. dec. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!