Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek gáz ha az általam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha az általam kiszemelt pasi pár centivel alacsonyabb nálam?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy sajnos nagyon magas vagyok (178 cm) és emiatt mindig nehéz volt a párválasztás, nagyon ügyeltem rá hogy mindig nálam magasabb pasival kezdjek csak. Főleg hogy komplexusos is vagyok a magasságom miatt, különösen fontos volt hogy a pasim legalább ne legyen nálam alacsonyabb. Most viszont úgy érzem menthetetlenül belezúgtam valakibe, úgy mint eddig még soha, csak az a gond hogy alacsonyabb nálam 3 centivel.:S

Persze tudom hogy a szerelemben nincsenek szabályok, megkötések, de nem tudom hogy fogom magam majd így érezni, félek hogy marhára fog zavarni. Őt abszolút nem zavarja, sőt nagyon tetszenek neki a magas nők...


2012. dec. 12. 13:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem,a 178cm manapság nem sok...én kb 183-5cm vagyok..na,az sok.Bár,van hogy felveszek magassarkút így is.Barátom nincs,erről nem tudok nyilatkozni,de tényleg,a legtöbb nálam alacsonyabb pár centivel,aki bejönne.
2012. dec. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem gáz ha Titeket nem zavar akkor semmi sem gáz!! Ne törődjetek mások főleg idegenek véleményével! Én nem egy ilyen házaspárt ismerek a környezetemben akik nagyon boldogok együtt már évtizedek óta. A szerelemben nem a magasság számit!! Nálam fokozatosan csökken a pasiim magassága. Az első magasabb volt nálam az utána jövő pár centivel kisebb volt ott kicsit zavart hogy én voltam a magasabb nem éreztem nőnek magam azért is szakitottam. De utóbb kiderült egyáltalán nem a magasság miatt éreztem igy. A mostani barátom ugyanolyan magas mint én, és mellette végre teljesen nőnek érzem magam.

Én is magas vagyok 176 cm, magassarkúban akár egy zsiráf néha mégis felveszem mert szeretem. Persze a párommal együtt sajna nem mert akkor ő kb túl kicsi lenne. Néha azon kapom magam, hogy összegörnyedek behajlitom az egyik térdemet és arra támaszkodva állok hogy ne látszódnak nagyobbnak nála. A haverjai és a családja előtt van ez inkább, pedig tényleg magasról teszek mindenki más véleményére!

Én mindig a magas srácokra buktam, olyan jó a hozzábújni a nyakába temetni az arcom és érezni egy fajta biztonságot. Mégis a kisebb srácok találnak meg rendszeresen. Mostanában minta összementek volna a pasik!

2012. dec. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem gáz, mivel kicsi ember nagy bottal jár, s ezt mindenki tudja.
2012. dec. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Olyan fiatal házaspárt is ismerek, ahol a hölgy erősen molett volt a férfi pedig elég vézna sovány és kb egy fej magasság különbség is volt köztük a leányzó javára. Mégis a legszebb és legboldogabb házaspárnak tartom őket mert már messziről lerí róluk mennyire szeretik és egymást és nagyon vidámak mindketten, folyton mosolyognak igy jó látni őket akármennyi kg és cm különbség is van nem érdekel senkit egyszerűen jó rájuk nézni és kész!!Egyszerű, átlagos emberek de azt hiszem ők a példaképeim!!

Én nagyon utálom a 150 centis tűsarkús ribiket amikor pl egy buliban odatipegnek elém főleg ha én ülök és ott teszik veszik magukat na olyankor iszonyatos készetetésem támad "véletlenül megbillenteni" őket. Félre is lökném egyiket másikat szivesen mikor már annyira irritál egyik másik csontkollekció. Azt hiszi attól menő, hogy 10 centis tűsarkúban botladozik!! Annyira szánalmas...

Az ilyenek miatt néha csak azért is 10 centis tűsarkúban megyek, anélkül is kitűnnék de azzal aztán tényleg nem leszek észrevétlen és egy cseppet sem érdekel ki mit mond büszkén és vidáman elvagyok :)

2012. dec. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. dec. 18. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!