Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány (nagyon) de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány (nagyon) de ő visszautasitott probálkozzak még vagy ne? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Elmondtam egy lánynak menyire tetszik megkérdeztem járna-e velem de ő nemet mondott és ezt válaszolta: Nagyon kedves tőled, hogy ezt megírtad nekem és nagyon aranyos vagy, de inkább csak simán barátok legyünk, mint eddig és ne haragudj ezért.

Mit tegyek van még bármi esély vagy hagyjam a francba ami elég nehéz lenne mert tényleg szeretem :D


2009. aug. 21. 20:53
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim válasza:
És hány éve ismered mióta ismerted meg h megkérdezd tőle h járna-e veled? mert ez nem megy így egyszerűen én csak segíteni akarok. 15/F amm az előző
2009. aug. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 A kérdező kommentje:
14 vok szal most mek 8 ba ami azt jelenti 8 éve ismerem és szerintem az kiderült hogy fiu vok...
2009. aug. 21. 22:58
 13/58 anonim válasza:
Hát az igen de csak a korodat kérdeztem.
2009. aug. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim válasza:
És mit udsz róla? még mindig az előző
2009. aug. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 A kérdező kommentje:
azt tom rola hogy az osztálytársan nem volt pasija ( tutomal ) naon szép :) kedves stb... és szoktunk beszélgetni is :D
2009. aug. 21. 23:07
 16/58 anonim válasza:

És olyannal nem próbálkoztál h ha van vmi ünnepség , tűzijáték akkor találkozni vele vagy kihívni és ha úgy adódik meg is csókolhattad volna de nem tom h mostanság lesz-e olyan ünnepség, tűzijáték vagy vmi. és keresni egy nem látható helyet ahol persze látod h mi történik de titeket nem lát senkilehet h nem utasít vissza egy szárja puszit lehet h több is lesz azt nem tom h mennyire engedné meg de egy próbát megérne...


Sok sikert de ha van még vmi kérésed akk leszek még. 15/F

2009. aug. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 A kérdező kommentje:
én irok ide ugyis :D amugy nem volt semi ilyesmi eddig nem adodot alkalom és nem is nagyon vetem észre hogy teccik mert ugynevezet barátnőm volt mondjuk az inkáb no coment mert szar se volt :D de semmi nemvolt és csak ugy elmontam neki hogy mien szépnek stb..-nek tartom :) (myvipen :D )
2009. aug. 21. 23:21
 18/58 anonim válasza:
és msn-en nem szokott lenni?
2009. aug. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim válasza:
Mármint nem volt szarse a csaj vagy ki?
2009. aug. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 A kérdező kommentje:
de ot mindig irok neki ha fenvan és suilba is probálok sokat beszélni vele
2009. aug. 21. 23:30
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!