Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez most akkor randi? Vagy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most akkor randi? Vagy én értettem félre, vagy csak őz van zavarban?

Figyelt kérdés

3napja találkoztam egy sráccal,akivel már hetek óta hülyülünk neten. Az egyik rokonom haverja, és 3an elvoltunk, de végül a rokonom lelépett, így ketten maradtunk a sráccal :) És poénos volt, bökdösött, sokszor megérintett, sőt el is kisért.

azóta rám ír chaten is :) és most megkérdezte hogy lenne-e kedvem elmenni vele valahova :) erre mondtam hogy igen. kérdeztem hogy ismét hívjuk a rokonomat mondta hogy hááát, mehetnénk kettesben is.

irtam hogy "randira hivsz?"

erre ő "nem szeretem a randi szót, meg nem is ismerlek annyira, szóval ez találka"

már nem azért de szerintem ez igenis randi :D mivel a randi pont azt a célt szolgálja h a 2ember akik vonzodnak egymáshoz, jobban megismerjék egymást :)


2012. dec. 14. 21:00
 1/10 A kérdező kommentje:

plusz bókol nekem meg minden :)

tök aranyos, és szerintem tetszem neki, vagyis ha ismét látni akar gondolom bejövök neki :D

utána írta chaten hogy oké, legyen randi, de csak miattad (mert elmondtam h nálunk ezt annak hivják) és elpoénkodtam a dolgot, mert hülyén éreztem magam, ez mégsem az???

2012. dec. 14. 21:02
 2/10 anonim válasza:

ez randi:) a srác kicsit zavarban van


16/f

2012. dec. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A randevú magyarul találka. Ezzel máris megoldódott egy hatalmas probléma. Bár sosem értettem, hogy miért kell feltétlenül mindennek nevet adni. Hívhatuk töttyömpötty-nek is, akkor is az a lényeg, hogy kettesben találkoztok.


Más: bökdösött? Mondd, hány évesek vagytok? Ez ám a romantikus udvarlás.

2012. dec. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

a bökdösést nem úgy értem hogy dedósan csinálta, hanem úgy hogy megérintette a karomat és amikor nevettünk "megbökte" meg ilyesmi, nem szó szerint az oldalamat bökdöste :D

én18, ö19

2012. dec. 14. 21:09
 5/10 anonim ***** válasza:

én is utálom a randi szót, nem tudom miért :D


am meg arra hívott, nem kell parázni :)

2012. dec. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha, ilyeneken lovagolsz, nem hogy randizni nem fog, talán még köszönni se egy idő után.:))) Lényeg, kettesben jobban megismerni egymást. Ezt én úgy hívom, angóranyúl és nem randi.:))))))))))
2012. dec. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
19 évesen már másr értenek "bökdösés" alatt... :)
2012. dec. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
:D jóh, bocs én írtam rosszul, amugy értem mire gondolsz :DD
2012. dec. 14. 21:33
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen,ez egy randíííííííííííííí, ÚHHHHHHHHHHRISTEEEEEEEEEEEEEEEN!

A randin tapogatolózzák ki a fiúk, vajon belég helyezhetik-e adott időn belül a péniszüket. Afféle előny-kockázat mérlegelést végeznek.

2012. dec. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
utolsó, bírlak ! :D
2012. dec. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!