Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Kellene eggy sovány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Kellene eggy sovány, alacsony, jóképű, babapofi, aranyos, cuki pasi vagy inkább a férfias, magas, idősebb arvonású pasikra buktok?

Figyelt kérdés
2012. dec. 15. 21:14
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

# 9/10

Figyelj, én ilyen típus vagyok, senki sem választja, hogy milyen alkatú lesz. Ez adottság, ezzel kell boldogulni és nem bedepizni, mint sokan ezen az oldalon is. Állítom, hogy hamarabb megdugnám az itteni csajokat, hiába is mondják, hogy nekik magas, férfias pasi kell. ;)

2012. dec. 15. 22:19
 12/21 anonim ***** válasza:
83%

Állítom, hogy hamarabb megdugnám az itteni csajokat, hiába is mondják, hogy nekik magas, férfias pasi kell. ;)


Vegyél vissza az arcocskádból. Gondolkozz logikusan: mivel nők vagyunk, a férfiakhoz vonzódunk. Egy alacsony, vézna, babaarcú pasira egyszerűen nem lehet begerjedni, mert nem férfias. Te be tudnál gerjedni egy nagydarab, benga, bajszos, durva képű nőre? Na ugye...

2012. dec. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

# 12/12


Épp ezért tettem fel a kérdést, hogy megmutassam a sorstársaimnak, hogy bizony az itteni nők attól, hogy mit mondanak, még bizony nagyon is elcsábíthatóak, ahogy én is megdugtam már tőlem magasabb, model csajt is, úgy képes bármelyik alacsony sorstársam is erre. Remélem olvassátok srácok! ;)

2012. dec. 15. 23:01
 14/21 anonim ***** válasza:
24%
A soványság, a cukipofi, aranyos babapofi kizáró tényező. A magasság nálam nem számít, de a cukimuki, édibédi aranypofi legfeljebb 10 évesen normális, később már nem.
2012. dec. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy kérdező ? Hány cm ?
2012. dec. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
166
2012. dec. 16. 16:45
 17/21 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem eléggé le lettél oltva ahhoz kérdező, hogy belásd, hogy nem te vagy a nyerő:D a férfias, magas, jó kiállású, felnőtt külsejű pasikat szeretjük, nem a tündibündi angyalkákat. Próbálkozz a melegeknél:)
2012. dec. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
második
2013. jan. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Az első 12/L
2013. dec. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint az intelligenciára és műveltségre bukom. Onnantól meg változó, hogy éppen mi fog meg. Tetszett már alacsony, babaarcú és magas, szakállas férfi is. Egy biztos: az egoista, ki-ha-én-nem típus nem épp az esetem.
2014. aug. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!