Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok, miért nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, miért nehéz egyedűl idegen csajokkal ismerkedni utcán, buliba, plázába, vagy bárhol? Lányok, miért így reagáltok erre?

Figyelt kérdés

Átlagos kinézetem van,sok negatív tapasztalat,de azért egy kevés pozítív tapasztalat is! Általában átlagos,és szép csajoknál egyaránt probálkozok! De előtte normális öltözködés,ápoltság,tehát külsőre adás,és normális szöveg,és mégis NEHÉZ....És nem véletlen dolgok,mert nem lehet véletlen,ha bárhol,bármikor ugyanígy van,úgy értem ha buliba is ilyen 8 leszolított csaj,ha utcán is,...és rá 1 hónapra más csajok ugyanígy csinálják :)


Kérlek jelezzétek hozzászolásnál nemeteket: F vagy L



2012. dec. 17. 13:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
62%
10-essel részben egyet értek, az utcán azért vagyok mert dolgom van és azt intézni kell, nem szeretem az ilyenkor bepróbálkozókat, szerencsére ez nem túl gyakori. Nekem is minden pasim eddig ismerősi és baráti, körből került ki, mindet ismertem már mikor összejöttünk és nekem ez így megfelel, ezzel elkerülhető az ismerkedési fázis meg a visszautasítás. És én is biztonságosabbnak tartom ezt az ismerkedést.
2013. márc. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
94%
Ha kellő vonzalmat ki tudsz váltani a nőből, rövid idő alatt, akkor utcán is profi csajozó leszel. Ezt persze hosszabb idő megtanulni, de egyáltalán nem lehetetlen. Ha mindenki negatívan reagál rád, akkor benned van a hiba, valamit máshogyan kell csinálnod, ehhez pedig a hozzáállásodon és a módszereiden kell változtatnod. (F)
2013. márc. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Aladárkiss ***** válasza:
54%
Nem értem... engem soha nem küldtek el. Pedig mentem olyan lányhoz oda, akit top 100-as volt és a fiuk 99.9% nem merne hozzá odamenni és még sem küldött el a búsba. Sőt ő mondta nekem, hogy tökösnek tart, hogy leszólítottam mert sajnos senki nem mer hozzá odamenni. Nem, hogy utcán de még, szórakozó helyen sem. Elsőre azt mondtam volna a csajra én is BMW kell minimum a segge alá de nem. Mikor elkezdtünk beszélgetni kiderült tök jó felfogása van az életről meg egyéb témákkal kapcsolatosan is. A lényeg nem rinyálni kell, hanem tökösnek lenni.
2013. márc. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
68%

elsőnek és utolsónak van teljes mértékben igaza!

egyrészt a külső szinte semmi, persze számít, de fontosabb az, hogy vonzódni tudjunk az adott sráchoz és a vonzódás megtörténhet csak a hangjától, a beszédstílusától vagy attól is ahogy viszonyul hozzánk.. lehet, hogy azzal van a baj, hogy nem megfelelően "szólítod le" ezeket a lányokat, ja és a nyomulás az irtógáz.. nem kell rosszfiúnak lenni meg stb. csak tudni, hogy mit akarsz és lazán (azaz lazán, nem befeszülve) tenni érte.. át kell érezned és el kell hinned magadban, hogy ha xy csajnak nem kellesz, akkor azzal nem te veszítesz, hanem ő. ha -többek között- ez is megy, akkor ezt sugárzod magadból és az már félsiker (ja és ez nem összekeverendő a nagyképűséggel)

+ahogy utolsó is mondta.. nem szabad kinézet alapján kategorizálni a csajokat és általánosítani. engem mindenki olyannak hisz elsőre, mint az utolsó kommentelő által leírt csajt, csak azért mert "jól nézek ki" stb., ennek ellenére akárhányan megismertek úgy igazán rájöttek, hogy a dekoratív külső mögött más is van.. na és pont az ilyen lányoknál, mint én nem mernek kezdeményezni a fiúk, nem is értem, hogy miért, pedig többre becsüljük azt, ha valakiben van intelligencia és ehhez társuló mersz, bátorság ;)

2013. márc. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
17 L voltam
2013. márc. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Madara89 válasza:
64%
13-nak igaza van,nem kell törődni az ilyen nőkel mert sok a gyagyás allandóan csak rinyálnak az ilyen nők hogy félnek ha oda megy hozzájuk valaki idegen.Nekik nem jó a netes társkeresés sem ezért meg azért meg hogy csak ismerősök közül választ barátot az ilyen begyepesedett nőkel nem kell foglalkozni valami nincs rendbe a fejükkel de nagyon.És mivan akkor kérdezem én ha az ismerősei között nem lenne him akkor leszbi lenne hagyuk már kis r.i..b.a.n.c duma alamuszi nyuszi nagyot ugrik már megtanultam.Azt tanácsolom ha kinézel valakit úgy menj hozzá oda hogy beveszel egy jó nagy l.e.s.z.a.r.o.m tabletát lesz ami lesz ki ő nekem? csak egy idegeogen ha elutsit hát igy járt bátya dugja a fejét a homokba.legtöbb esetben ugyis elküldenek de szard le ne foglalkozz az ilyen genetikai selejtekkel 20 ével ezelőtt hogyan ismerkedtek az emberek eláruljam? az utcán!hogy hogy az akkori nők nem féltek az idegenektől?mert ez a generáció nő egy hulladék tiszsztelet a kivételnek de ez nem csak az én vélemyényem a férfiak 100% ezt állitja.Nem lehet mit csinálni el kell fogadni hogy ez a generáció ilyen lett a férfiak balszerencséjére fogj ki egy normálisat a sok selejt között van csak alig lehet észrevenni.Sok szerencsét.
2015. okt. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Detó ebben a cipőben 21évesen semmi esélye nincs le húzhatom a rolót jobban járok mint folyton rossz kedvel hazza menni ez van el kell fogadni Sosem lesz ilyen embereknek párja ez van
2017. ápr. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!