Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet a mai világban egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet a mai világban egy a huszas évei közepén járó, sajnos munkanélküli lánynak ismerkednie, ha nem jár discoba és a társkereső oldalakban is csalódott?

Figyelt kérdés
Használható ötleteket várnék!
2012. dec. 17. 19:20
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Hát költöznék,csak nincs miből,ha meg a közeli nagyvárosban találnék munkát a bejárást nem fizetnék.Szóval helyben keresgélek és ha lesz megtakarításom akkor költözök.
2012. dec. 17. 21:50
 22/26 anonim ***** válasza:

Ha regisztrált álláskereső vagy, akkor van lehetőséged tanfolyamokra járni, például nyelvtanfolyamra, aminek a költségeit, többek között a bejárást is térítik.

Így új embereket ismerhetsz meg, mert gondolom nem a helyi kocsmában akarod megismerni az új párod, másrészt a boltos trükköt is bevetheted.

2012. dec. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Most végeztem egy egy munkaügyis tanfolyamot úgyhogy 3 évig az ilyen lehetőség kilőve.
2012. dec. 17. 22:13
 24/26 anonim ***** válasza:

Részemről kifogytam az ötletekből.

A triviális nem jó, a többi meg nem megvalósítható, ez így tényleg nem egyszerű.

2012. dec. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Hát az élet maga sem egyszerű.
2012. dec. 17. 22:46
 26/26 anonim ***** válasza:

Megint én vagyok a 25 éves lány.

Valami kisebb faluban laksz? Alföld, vagy ami nagyon nagyon vidék és kiesik mindentől?

2012. dec. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!