Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az nagyon nagy baj egy párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Czinkóczi Márk kérdése:

Az nagyon nagy baj egy párkapcsolatba hogy a fél 15 km-re lakik a lakhelyemtől és csak hétvégente tudok átjárni? Vezethet ez szakításhoz esetleg úgy mond "kiszeretéshez"?

Figyelt kérdés
Megköszönném válaszotokat előre is :).

2012. dec. 17. 19:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem baj. 15km még biciklivel is bármikor lenyomható. Én az 500+ km-rel csendben maradok. :) Jól megvagyunk szóval csak rajtatok múlik. :)
2012. dec. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Dehogy baj.15 km semmiség.

Volt,hogy az ország másik felében szolgáltam... DE akkor is amikor volt időm motorra ültem és órákat vezettem arra az 1 napra,hogy együtt lehessek a szerelmemmel

2012. dec. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én 20 km-re lakom a páromtól, 3 éve együtt vagyunk :)
2012. dec. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez a távolság egyáltalán nem nagy, teljesen belefér. Hétvégén meg be tudjátok pótolni, ami kimarad hét közben.
2012. dec. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
15 km? az kemény 20 perc utazás. most mivan?
2012. dec. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Heló!


Ez szinte nem is távolság. Párom pozsonyi, én győri 2 éve együtt vagyunk, az elején hetente-kéthetente láttam, de mivel szeretem és ő is szeret, a távolság nem számított. Ez a 15 km meg rövid időn belül biztosan nem elsz akadály, csak ki tudtok találni valami buszt, vonatot, valamit. Hajrá!

2012. dec. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
1,5 óra futással ott is vagy, vagy fél óra biciklizéssel és akkor még meg sem kell szakadni. Tényleg 15 km-en parázol ember? :)
2012. dec. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Figyi, az a 15 km nem kellene hogy akadály legyen.. Mi a párommal folyton ingázunk Pest-Szeged között, mikor egyikőnknek van ideje megy és ott alszik a másiknál, és másnap korai vonattal irány a suli..
2012. dec. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kielégítő válaszokat, bíztatásokat sokat segítettek. :) Mindenre választ aptam.
2012. dec. 18. 13:07
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem 15 km még nem olyan sok. Próbálkozz és nem szerintem ki lehet bírni. Biztos megy busz vagy akár bicikli esetleg taxival mész ha esetleg nincs josid vagy hasonló.
2012. dec. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!