Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A kisebbségi komplexusom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kisebbségi komplexusom miatt sosem lehet vonzó, szép barátnőm?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a problémám, hogy mindenki magasabb és nagyobb töemgű szinte tőlem, még a lányok nagy része is ma már 13 évesen eléri a 170-175cm magasságot, én meg még 170cm sem vagyok és ráadásul kis, törékeny alkataom van, sovány vagyok és hiába minden nem tudok hízni, egy ideig kondizni is voltam, de nem bírtam anyagilag, és úgy is csak 2 kilót sikerült felszednem, majd amint abbahagytam vissza is fogytam. A magasságom az még nagyobb probléma, mert mindenki magas pasira vágyik és már úgy érzem emaitt nincs is értelme lányoknál próbálkoznom. Valamelyik nap is egy alig 155-160cm magas lányt láttam egy 185cm körüli sráccal és ráébredtem, ezért nem lesz nekem sosem barátnőm, mert a magasság nagyon számít és a tömeg, minél magasabb és nagyobb tömegű egy srác annál jobban vonzódnak hozzá a lányok ösztönösen. Abból is elegem van, hogy mindenki leb.zizza az alacsony, vékony srácokat. Kár, hogy én mindig is a lányokhoz vonzódtam, akiknek meg úgysem kellenék a külsőm miatt. Teljesen el vagyok keseredve, magányos és boldogtalan vagyok pár nélkül. Szeretethiányom is van már az utóbbi egy évben, sokszor egy ölelésnek is örülnék, ha egy lány adná, aki tetszik nekem, tiszta szánalom vagyok és mindez az alacsonyságom és gebeségem miatt. :S

2012. dec. 18. 16:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne magas lányoknál próbálkozz, ennyi. :) Én 170 vagyok, de a legtöbb lány alacsonyabb nálam, olyan 165 cm körüli. Simán lehet párod. A soványság meg szerintem egyáltalán nem gáz. Inkább legyen egy pasi gebe, mint teljesen szétfolyt. Volt nagyon sovány pasim, de sosem zavart az alkata.
2012. dec. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szigorúan a kérdésedre válaszolok, amíg a komplexust nem számolod fel, addig valóban nem lehet!!! Ne kérdezd, hogy kell, ha akarod és kitartó vagy sikerül. Nem könnyű
2012. dec. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a 170 cm inkább átlagos, mint alacsony. A gebeség valószínőleg el fog múlni, ahogy idősödsz. Én a helyedben nem látnám ilyen sötéten a helyzetet.
2012. dec. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

a magasság tényleg befolyásoló tényező lehet a párválasztásban, de semmiképpen sem kizáró ok. Tehát pl.: ha jófej, vicces, kedves, őszinte, helyesarcú(nem kislányos) de alacsony srác meg egy magas és tahó, rondafejű között kéne választanom, akkor az alacsonyabbat választanám. De persze egyénileg változó, hogy kik közül választhat. A testsúly engem jobban zavar, mert nem vagyok egy modell alkat inkább átlagos, és ha a pasi vékonyabb nálam akkor méginkább emlékeztet az önnön "fogyatékosságomra". szerintem próbálj kicsit hízni, nem baj, ha nem izom, csak átlagosra próbálj feljönni és nem lesz semmi problémád. De gondolj bele pl.: a kövéreknek mégrosszabb...

19/l

2012. dec. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
figyu nem lehet h ink ronda vagy? mert az alacsony csávóknak is van bnőjük ,nem attól függ hány centi vagy :DD
2012. dec. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem túl jók az adottságaid. Valóban nem sok lánynak jössz be külsőleg. Még egyszer mondom, külsőleg. Szóval ha még kisebbségi komplexusod is van akkor már belsőleg sem vagy vonzó. Nem könnyű, de mivel a magasságodon nem tudsz változtatni, így a belső értékeidet kellene kidomborítani. Légy intelligens, figyelmes, kedves, humoros, magabiztos. A "menő csávók" pont ezekben az erényekben lesznek kevesebbek mint te, mert azt hiszik elég ha jól néznek ki. Sok esetben így is van, de a többi csaj a tiéd.
2012. dec. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Amíg ilyen kisebbségi komplexusod van, addig tényleg nem lesz nemhogy vonzó, szép, de semmilyen barátnőd. Dolgozz magadon, tanuld meg elfogadni azokat az adottságaid, amivel nem tudsz mit kezdeni, és fejleszd azokat, amik fejleszthetők.

Egyébként a nőknél az átlagmagasság 164 cm, ha ezt eléred, bőven jó vagy.

Én ilyen szempontból pont átlagos vagyok, 164 magas, a párom meg 168 :) Sőt továbbmegyek, pár kilóval nehezebb is vagyok nála. Na és? Mi jól érezzük magunkat együtt, akinek meg nem tetszik, az ne nézzen :)

Jó, egyébként csak azért írtam le, hogy lásd, nem vagy esélytelen :) Csak türelem, sok humor, és szuper barátnőd lesz :)

2012. dec. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

184 cm, 105 kg. Elég magas és nagy tömegű? Mégse volt sose senkim.


28/F.

2012. dec. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 LeftBehind ***** válasza:
2. Hát ez elég furán hangzott. Kb azt mondtad,hogy ha elég kitartóan csináljuk azt a valamit,amiről ne kérdezzük,hogy micsoda,akkor elmúlik a kissebségi komplexus.
2012. dec. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én testépíztek 3-4 hónapja már, sokat fejlődtem, van pénz rá, am nem sok pénz kell hozzá pl fél kiló zabpehely 200ft, meg húsra kell pénz szinte csak, meg vmi olcsó tápkieg. Pl ha van autód ne vezesd, drága a benzin, OLD MEG, nekem segített + Brian tracy Phoenix szemináriumát hallgasd meg + Pua könyvek sem ártanak
2012. dec. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!