Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti hogy reagáltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogy reagáltok a következő szitukra? Ha utcán, vagy buliban, vagy bárhol leszólít egy olyan srác, aki nem is tetszik, de nem is taszít külsőre? (tehát átlagos) ADTOK NEKI ESÉLYT bizonyítani?

Figyelt kérdés

Sajnos sok rossz tapasztalatom van,sok csalódás,de van némi öröm is,kedvességet is kaptam,aztán sajnos mégis idő után azok is átvágtak,akik kedvesnek bizonyultak az elején....

LÁNYOK VÁLASZÁT,ÉS SEGÍTSÉGÉT KÉRNÉM EBBE,vélemény+tanácsokat!



2012. dec. 19. 15:50
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

utso hozzászóló,miért is vagyok szemét? meg mi bajod van velem? NEM ISMERSZ! Én vagyok szemét,ha velem bunkó valaki?

Az pedíg nem szemétség,csak igény,hogy értelmes szép bnőt akarok! JAH ÉS NE GYERTEK AZZAL RONDA VAGYOK,mert nem vagyok,se azzal,hogy bunko,unalmas,mert nem vagyok!

2012. dec. 20. 11:13
 12/17 anonim ***** válasza:
Igen, ha veled bunkó egy csaj, akkor is te vagy a szemét, mert te vagy a pasi! Ha pedig igényeid vannak, az a pofátlanság netovábbja, igényeik csak a nőknek lehetnek! :)
2012. dec. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Szia! Hát hogyha az átlagosba még tényleg beletartozik, akkor persze, adnék neki esélyt. Viszont, ha már olyan, akinél egyszerűen csak a taszítást érzem, akkor nem, mert abból semmi jó nem sülne ki, nem akarnám beetetni.


Szerintem attól még, mert "csak" átlagosnak számítasz, nyugodtan próbálkozhatsz a csajoknál, nem mindenki az "adoniszokra" bukik. ;) Úgyhogy lehet esélyed, csak legyél udvarias, kedves és jófej. Szerintem sok esetben inkább a stílus az, ami kiváltja a vonzalmat (legalábbis a hosszabb távú, nem 'egyéjszakás' kapcsolatoknál).

Úgyhogy sok sikert és próbálkozz nyugodtan! ;)

2012. dec. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
67%

"A probléma az,hogy lehetne,meg lehetett volna csúnya,SŐT átlagos barátnőm :) csak nekem szép kéne,legalább egy 6-os a 10-es skálán :)"


nem ismerlek, szóval ebből a néhány sorból vonom le a következtetést. csak nem értelek, hogy ha neked nem jó egy átlagos lány, akkor te, mint átlagos fiú miért lennél jó egy nagyon szép csajnak?


ezért írtam, amit írtam, bocsi, de elég felületes vagy, és ellentmondásosan gondolkodsz, nem gondolod?

2012. dec. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Utolso hozzászóló,tudom hogy nem logikus amit teszek,mert az eszemmel tudom,viszont a vonzalmat nem tudom írányítani,az jőn! Hiszen ti lányok szoktátok mondogatni: KÜLSŐ MEGFOG,BELSŐ MEGTART XD :) MIKOR PASIS,CSAJOS ISMERKEDÉSRŐL VAN SZÓ,akkor ebbe bent van minden,HOGY NEKTEK IS MINDEN KELL,MINDEN JÓ LEGYEN :) Külső megfog,belső megtart,mi kell még??? :) xd JAH SOK CSAJNAK EZ MELLÉ AJÓ KOCSI+SOK PÉNZ :)
2012. dec. 20. 20:53
 16/17 Bogesz:) ***** válasza:
Őszintén szólva, nem nagyon díjazom ezt a dolgot hogy 6-os 10-es skálán, meg hasonlók...a szépség relatív, és nem értem miért kell csoportokra bontani a lányokat/fiúkat. Szerintem mindenki lehet szép a maga módján..valahol mindenkinek megvan a párja.:) És szerintem egy "átlagos" srác is lehet valakinek iszonyat helyes...szal hagyjuk máár..És a valódi kérdésre a válaszom, hogy: Naná hogy adnék neki esélyt, amúgy is kevés pasi kezdeményez a mai világban:)) még örülnék is:P
2012. dec. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
nem értem ezt a skálázást az hogy tetszik valaki vagy nem az szubjektív dolog. Ha most random leszólítana valaki az utcán elküldeném mert van párom, de különben sem vagyok az utcán ismerkedős típus
2012. dec. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!