Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a csudának szeretnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a csudának szeretnek folyton belém az ilyen kislányok? Hol vannak a magányos, csinos nők?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap egy 10 éves!!! kiscsaj rámírt facebook-on hogy nagyon helyes vagyok és járnék-e vele. XD Aztán ma meg egy 12 éves kislány konkrétan szerelmet vallott nekem. :D

Ez nagyon ijesztő, aztán ott van még egy 13 éves csaj,a ki már két hónapja folyton érdeklődik felőlem és nem érti megk, hogy nem az esetem és amúgy sem foglalkozok kislányokkal, felnőtt fiatal srácként. :D



2012. dec. 19. 22:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Akkor mutasd meg nekünk is milyen cuki fiú vagy (első) 22/L

Képet! *-*

2012. dec. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A lányok mindig is a nagyobbakra buknak,hogy népszerűbbek legyenek.
2012. dec. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!