Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gyurta Dánielt van értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyurta Dánielt van értelme bejelölni facebookon és levelet írni neki, vagy reménytelen hogy válaszoljon?

Figyelt kérdés
Annyira szimpatikus volt a Sportgálán!

2012. dec. 21. 19:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
73%
Drága lila nyuszikám! Ha te apukád is olimpiai bajnok, a fidesz és annak vezérének egyik hű alattvalója, az ország egyik legnagyobb városának polgármestere lenne akkor te is lehetnél az év arca vagy az év looka vagy akármi más, függetlenűl attól, hogy hogyis nézel ki és hogy állnak a fogaid.
2012. dec. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Borkai Petra szerintem az Alpok Aqua ásványvíz arca :) (de ez nem biztos!)

És szerintem bejelölheted :)

2012. dec. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem meg gyönyörű lány és semmi baj a fogaival sem: [link]

Amúgy meg nem hiszem, hogy érdemes lenne bejelölni, több száz lány közül nem valószínű, hogy válaszolni fog. Bár azóta lehet, hogy már írtál neki:)

2013. jan. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!