Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha egy átlagos kinézet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy átlagos kinézetű pasi hazavinne titeket, mert mondjuk felajánlaná, hogy ne várjatok a buszra hideg időben, és megkérdezni, hogy szexeltek-e vele, belemennétek?

Figyelt kérdés
Őszíntén, ahogy tényleg cseledenétek, és azt is írjátok légyszi, hogy miért úgy döntenétek, ahogy.

2012. dec. 21. 23:04
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

ma 23:13


El kell ismernem, ezen jót nevettem :DD

De végül is érthető, hogy a csajok nem szálnak be akárki mellé.

2012. dec. 21. 23:15
 12/35 anonim ***** válasza:

Nem alszentsegbol irom,mert szeretem valtogatni a pasikat.

De egy vadidegennel akkor sem fekudnek le,lehet akarmilyen szimpatikus.

2012. dec. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
21%
Ha a csaj nem engedi hogy megdugjam haza se viszem, mert akkor minek.. Nem én vagyok a máltai szeretetszolgálat.
2012. dec. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
Bilibe lóg a kezed, az a helyzet.
2012. dec. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
17%
Ha némileg ismerném és nagyon jól nézne ki, továbbá épp nem lenne kapcsolatom, és nem is akarnék komoly kapcsolatot, talán igen. De csak a saját feltételeimmel. És nem azért, mert hazavitt! Szóval, ha amúgy is tetszene. Különben is abszurd az egész szitu, nekem két autóm is van. Fordítva könnyebben elképzelhető, mert az eddigi barátaimnak meg nem volt egy se, volt akinek jogsija se.:)
2012. dec. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

Es te beszallnal egy atlagos kulseju,vadidegen no kocsijaba,akirol semmit nem tudsz,es lefekudnel vele?

Nem felsz azoktol a veszelyektol,amik abbol adodhatnak,hogy semmit nem tudsz rola?

Es nem gyanus,hogy miert akar valaki egy vadidegent felszedni?

2012. dec. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

ma 23:16


hát az nagyon gáz pasija akinek még jogsija sincsen.

Nekem már 17 évesen megvolt a jogsim, 18 évesen kaptam autót ballagásra, aztán vettem egyet magamnak, mert meguntam a régit.

Ezzel már csajozni is lehet, feltettem a dobókockát, meg a rózsafűzért a visszapillantóra.

2012. dec. 21. 23:20
 18/35 A kérdező kommentje:

ma 23:18

Ha jó csaj simán.

De csak óvszerrel.

De lehet azért nem félek, mivel közalkalmazott vagyok, és ha gond van hamarabb tudnék cselekedni mint ő.

2012. dec. 21. 23:21
 19/35 anonim ***** válasza:
Aztán 10 év múlva viheted a MÉH-be, amikor majd jegyre adják (kvótázva) a benzint, horror áron :)
2012. dec. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem már 17 évesen megvolt a jogsim, 18 évesen kaptam autót ballagásra"

Magyarul anyuci-apuci alád tett mindent. Erre vered magad? :D Mekkora egy sz-rrakás vagy :D

2012. dec. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!