Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha egy átlagos kinézet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy átlagos kinézetű pasi hazavinne titeket, mert mondjuk felajánlaná, hogy ne várjatok a buszra hideg időben, és megkérdezni, hogy szexeltek-e vele, belemennétek?

Figyelt kérdés
Őszíntén, ahogy tényleg cseledenétek, és azt is írjátok légyszi, hogy miért úgy döntenétek, ahogy.

2012. dec. 21. 23:04
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

ma 23:28


Nem tagadom mindenem megvan.

még az 50 m re lévő boltba is kocsival megyek, mindek gyalogoljak.

majd kikacaglak ha látak a buszmegálóba :D

2012. dec. 21. 23:31
 22/35 anonim ***** válasza:
97%
na hát egy ilyen bunkó paraszttal szóba se állnék mint te...
2012. dec. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:

ma 23:38


nem vagyok bunkó, csak átlagos.

a többiek átlagon aluliak.

Amerikaiak már 16 éves kortól vezetnek.

2012. dec. 21. 23:43
 24/35 anonim ***** válasza:

Nem, nem feküdnék le vele.

Most nem csak azért, mert van párom, én speciel nem így működök, nekem kell a szerelem, szeretet ahhoz, hogy szexelni tudjak, anélkül nem megy, pláne még ismeretlen is.

23/L

2012. dec. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
96%
Páromnak nincs jogsija, nemhogy autója, mégis 7 éve vele vagyok és nem ilyen hülyeségeken kell filóznia, hogy kit vághat gerincre, ha autóval jön-megy még a wc-re is. :DDDDD
2012. dec. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
Hehe, én írtam előző oldalon. Rám nyomultak volna mindenféle mercisek, meg bmw-sek, csakhogy nekem mindig a helyesebb és autóval, jogsival nem rendelkező srácok kellettek.:D Számomra nem szempont. Főleg ha szülőktől kapja. Amúgy is van autóm, és büszke vagyok rá, hogy már az elsőt is magamnak vettem nem anyuci rakta alám! Két év diákmelóval, éjszakai rakodás, tanulás mellett. De megérte.:D Ma meg már nyugati autóm van, nem írom milyen, de nagyon élvezem, hogyha valaki a slusszkulcsával akar felszedni és kirakom mellé az enyém, milyen képet vág. Úgyhogy részemről megvagyok a kedves, helyes és autóval nem rendelkező srácokkal.:) Attól lehet vonzó, rendes, én nem a kocsijába szeretek bele!
2012. dec. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Különben míg nem volt kocsim, 17-18 évesen se vonzott, hogy valaki mellé beüljek kirakatbabának. Inkább buszoztunk a hidegben, és elmondhatom: talán boldogabb voltam mint az üresfejű barbiek a kigyúrt mercisekkel.:)
2012. dec. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
96%

"Nem tagadom mindenem megvan.

még az 50 m re lévő boltba is kocsival megyek, mindek gyalogoljak.

majd kikacaglak ha látak a buszmegálóba :D"


3 dolog van, kiscsávó.


1. Anyu-apu nem él örökké, és mivel magadtól egy életképtelen f-s vagy, nagy pofára esés lesz, ha nem lesz, aki autót vegyen neked :D


2. ha hiszed, ha nem, sok helyre gyalog/tömegközlekedve gyorsabban odaérsz. Szóval elég esélyes, hogy én kacagok majd rajtad egy villamosról, ahogy a dugóban vesztegelsz :D


3. Előbb vegyél egy helyesirási szótárt, tedd magadévá a tartalmát, és csak aztán próbálj meg másokat oltogatni, mert nagyon szánalmas ez igy ;)

2012. dec. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%

Én egyáltalán nem mennék el vadidegennel kocsiban... ki tudja, kiféle-miféle? Lehet, hogy lerak majd az erdő szélén, megerőszakol, rosszabb esetben meg is öl... vagy nemibeteg. Egyébként sem fekszem össze minden jöttmenttel, aki megkér rá, én hosszú kapcsolato-párti vagyok, és nem vagyok bárcás k.rva.


23/l

2012. dec. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: ja, és nem esem hasra attól, hogy jaj, a srácnak van autója... barátom 28 éves, nincs kocsija, jogsija sincs, anyjával lakik (mondjuk külön lakrészben), és szeretem, mert nem vagyok egy anyagias liba. Simán elbkv-zom, és szeretek is tömegközlekedni :).
2012. dec. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!