Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kedves Fiuk! Titek ez ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Fiuk! Titek ez ez mennyire zavar?

Figyelt kérdés
Arrol lenne szo, hogy titeket mennyire befolyasol egy lanynal az, ha amugy minden rendben van vele, szep az arca es alakra se nez ki rosszul, de viszont szabalytalan a fogsora. Nem ilyen ossze-vissza meg egymasra nott fogsorrol van szo, hanem pl. kicsit elesebbek es helyesebbek a szemfogai, hasonlok... Nagyon zavaro ez az esztetikai hiba?:)
2012. dec. 13. 19:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Engem se-mennyire,de attól függ

szexi is lehet.

2012. dec. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Igazából, nem lenne lényeg, de a kérdés, hogy mennyire, mert az sokat számít. Ha nem feltűnő, akkor nem zavarna.
2012. dec. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem zavarna.
2012. dec. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
nem zavarna, sőt ezen egyszerű változtatni, a fogszabályzó csodákra képes
2012. dec. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos, a férfiaknál egyértelműen kizárő tényező a nem teljesen egyenletes fogsor a lánynál.
2012. dec. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a többiekhez, nem zavarna :)
2012. dec. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
szerintem lehet aranyos, egyszer ismertem egy lányt akinek le volt törve egy kis darab az első fogából és hülyeségnek hangzik de jólállt neki, ugyanolyan szép volt :)
2012. dec. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Huhh, megnyugodtam!:D Koszonom szepen a valaszaitokat!:)
2012. dec. 13. 19:24
 9/16 Bino ***** válasza:
Hát most én is határtalanul megkönnyebbültem:D
2012. dec. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Kedves 9/9-es, miert?:D:D
2012. dec. 13. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!