Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy csak a magas vagy nagy tömegű fiúk vonzóak a lányok számára?

Figyelt kérdés

Én már belefáradtam, hogy kisfiús alkatú és arcú srácként egy nagy hordóhasú negyvenes hapsi mellett is szégyenben maradok, mert ő is vonzóbb például egy 17 éves lány számára, mint én.

Én is nagydarab és magas szeretnék lenni, de pont ilyenné nem tudok válni sajnos, pedig akkor biztos sok lány imádna, így meg eláshatom magam.

Mintha egyenes arányban nőne a tömeggel és magassággal a vonzalom a lányoknál a fiúk iránt.

Mindegy, ha ronda a srác, ha magas, akkor már nyert ügye van a pici 155cm magas lányoknál is, mert nekik is csak 180cm felettii pasik kellenek valamiért vagy jó nagy súlyús, kigyúrt állatok esetleg igazi mackók, mert a mai lányoknak minden jobb, egy alacsony, vékony, kisfiús srácnál, ami én vagyok és talánn az egyetlen a környéken, mert én egy selejt vagyok, aki el lett cseszve és azért nem nőtt meg vagy lett jó nagy állat súlyra, pedig csak ennyi kéne és imádnának a lányok, miért, miért, miért nem lettem magas és nagy darab?!!!


2012. dec. 23. 19:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ezt melyik mesében olvastad?
2012. dec. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Figyelj öreg.Amíg így látod magad,addig ne csodáld,hogy itt tartasz.Fel a fejjel,vedd észre,neked is vannak pozitív tulajdonságaid.Kigyúrni meg te is ki tudod magad.Nézd úgy,valaki minél magasabb,annál nagyobbat esik.Lesz valaki,akinek bejössz,csak légy türelemmel.Amíg meg nincs,legalább tudod fejleszteni magad.
2012. dec. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
tudod a lányoknak nem pont az kell hogy magas légy hanem helyeslegyen az arcod meg legyen humorod :)
2012. dec. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

igaz valahol mert ez ösztönösen jön..azt nézzük akiknek jók a génjei és lehet nekik gyereket szülni, erős hogy megvédjen minket.

Te is jó csajt akarsz magadnak aki vonzó nem pedig aki kevésbé szebb..

2012. dec. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Segítsek ásni?
2012. dec. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mert felszínesek. Sajnos valóban a magasság a legfontosabb nekik, aztán az arc, aztán a test. A kedvesség, udvariasság csak ezután jön, de negatív előjellel.
2012. dec. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mert a kisugárzásod olyan, hogy nem kellesz senkinek. Nekem se kéne egy hisztis p*csa magam mellé... Én sosem néztem azt, hogy ki milyen magas, nyilván számít valamennyit a külső, de nem ilyen téren. Egy 170 cm magas, vékony srácba voltam szerelmes, csúnyán bánt velem. Egy évig epekedtem egy olyan srácért, aki még nálam is alacsonyabb volt (én 164 cm vagyok). Észre se vett... Aztán találkoztam a jelenlegi párommal, aki a tenyerén hordoz és aki mellett le tudnám élni az életem. Nyilván még fiatalok vagyunk, de kedves, udvarias, férfias. 2m és igencsak súlyos, mert van rajta izom. Hatalmas szíve van. Két éve vagyunk együtt.

Nem a külső alapján kell ítélni, persze megvan a fontossága. Viszont Kedves Kérdező, amíg nem fogadod el magad, és nem sugárzik belőled a férfias magabiztosság, addig ne várj csodát. Mindenből lehet előnyt kovácsolni.

18L

2012. dec. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

# 7/7


Te is csak azt igazolod, amit gondoltam már eddig is!

Egyébként is sokat gúnyoltak lányok, amikor középsulis voltam, mégis miből lenne önbizalmam, meg nehogy már én legyek a hibás, hogy nem vagyok 2méter magas?!

2012. dec. 23. 21:00
 9/12 anonim ***** válasza:
Kb ilyen helyzetben voltam én is, csak én lányként. És akkor ráuntam, kinyitottam a csipás szememet, és nem is olyan vészes a helyzet. Én vékony lány vagyok, nincs kifogásom a vékony pasik ellen, talán eddig azt vettem észre, hogy ők gyengédebbek, de persze nem ítélek ez alapján. Egy normális nőnél/ lánynál a magabiztosságon legyen a hangsúly, nem csak ez számít, de szerintem elég fontos. :) Ha elfogadod majd magad, másik is kedvelni fognak. :) Az a lány, aki meg ezért nem áll veled szóba, azzal nem is érdemes foglalkozni.
2012. dec. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Alap hogy nem bírnak, mert kicsi, törékeny zsebkutyának tartanak. Azért nem egy csivavát akarnak maguk mellé, hanem egy száláks izomzatú dobermant vagy egy nagy még izmosabb pitbullt! Esetleg valami beles grizlimedvére emlékeztető pasast. Ezek mind nagyok, erősek, magabiztosságot ,férfiasságot sugároznak, ezek mellett egy nő törékeny gyengéd nőnek érzi magát. Melletted meg inkább olyan "ovónéni" érzete támad, és kedve lenne estimesét olvasni neked lefekvés előtt, ahelyett,hogy nagyot lihegve baszna inkább. Ez a képlet, csak,hogy értsd ,a mit miértet. Nem kell az altató duma, én őszintén megmondom, hogy erről szól a nők izlése. Nehezen találsz olyan csöppséget, aki a nagyon kisfiús srácokra bukik.

Szerintem állj neki tömegnövelőzni.

2012. dec. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!