Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy csak a magas vagy nagy tömegű fiúk vonzóak a lányok számára?

Figyelt kérdés

Én már belefáradtam, hogy kisfiús alkatú és arcú srácként egy nagy hordóhasú negyvenes hapsi mellett is szégyenben maradok, mert ő is vonzóbb például egy 17 éves lány számára, mint én.

Én is nagydarab és magas szeretnék lenni, de pont ilyenné nem tudok válni sajnos, pedig akkor biztos sok lány imádna, így meg eláshatom magam.

Mintha egyenes arányban nőne a tömeggel és magassággal a vonzalom a lányoknál a fiúk iránt.

Mindegy, ha ronda a srác, ha magas, akkor már nyert ügye van a pici 155cm magas lányoknál is, mert nekik is csak 180cm felettii pasik kellenek valamiért vagy jó nagy súlyús, kigyúrt állatok esetleg igazi mackók, mert a mai lányoknak minden jobb, egy alacsony, vékony, kisfiús srácnál, ami én vagyok és talánn az egyetlen a környéken, mert én egy selejt vagyok, aki el lett cseszve és azért nem nőtt meg vagy lett jó nagy állat súlyra, pedig csak ennyi kéne és imádnának a lányok, miért, miért, miért nem lettem magas és nagy darab?!!!


2012. dec. 23. 19:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ez van...
2012. dec. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Tapasztalataim szerint az alacsonyabb kisebb emberek sokkal agresszívabbak , mint aki nagyobb darab. Ha úgy viselkedsz , mint egy óvodás ne csodálkozz.


És amúgy ányszor hívtál el egy csajt randira? vagy álltál ki magabiztosan elé , esetleg csak jó barátságba vagy párral?


Nalátod ezért maradsz a kisfiús kategóriában és ezért nem kellesz senkinek sem. Senkinek nem kell egy idegroncs óvodás kisgyerek.


Nem egy ismerősöm van a vállamig alig ér (én vagyok 190cm) és barátnője van és boldogok. Az elmondásod alapján ők is genetikai selejtek csak , ők fogták magukat és tettek az ügyért.


Vagy teszel az ügyért vagy nem. Rajtad áll

2012. dec. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!