Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mitől van az, hogy ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van az, hogy ha egy lány azt mondja nekem, hogy szeret egyből rosszul vagyok?

Figyelt kérdés

Nem túl gyakran, de ritkán előfordul, hogy közel kerülök egy-egy lányhoz. Sokat lógunk együtt, sokat beszélgetünk és 1x csak azt mondja szeret vagy elkezdek iránta érezni vmit vagy egyszerűen rájövök, hogy a lány érez vmit irántam, akkor rosszul vagyok, igyekszem kerülni és kiráz a hideg a gondolattól, hogy bárkivel is együtt legyek. De persze azért néha vágyom egy lány társaságára, de aztán vhogy még is ez történik. Mind1, hogy néz ki a lány. Sosem volt még bnőm, mitől lehet ez? :(


18/F



2012. dec. 23. 20:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Most te akkor a férfiakhoz vonzódsz? Az istenért mi a fene van veled ember, hogy irtózol a lányoktól? Kapd már össze magad!
2012. dec. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem a férfiakhoz vonzódom! Azok még jobban taszítanak!
2012. dec. 23. 20:56
 3/12 Kirito válasza:

Hát gondolkodtál már azon hogy más felé vonzódsz?...nem a lányok felé?Nem bántásból ne haragudj.

Az is egy lehetőség hogy félsz a kapcsolatoktól félsz attól amivel jár egy kapcsolat..:)és ha ez a helyzet akkor gondolj bele abba hogy milyen jó érzés lenne hogy ha mellé feküdhetnél be az ágyba és mellette ébrednél. Nincs jobb érzés mikor nem egyedül fekszel be az ágyba hanem egy olyan lány mellé akit mindennél jobban szeretsz..:)Gondolj erre például. Vagy arra hogy milyen sok jó dolgot tudnátok együtt csinálni :)

2012. dec. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Félsz belevágni egy kapcsolatba,talán a csalódástól tartasz.

Nekem olyan volt,hogy addig minden jó volt még csak flörtölgettünk,jól eldumáltunk stb. Aztán mikor kezdett komolyabbra fordulni,közölte a másik fél,hogy többet akar, én beparáztam és nem lett semmi az egészből.

Aztán megismertem valakit és ugyanez történt,pánikoltam,húztam az időt(féltem,hogy csalódok majd),viszont azt tudtam,hogy őt nem akarom elveszíteni.Így összejöttünk és együtt voltunk több mint 2évig.

Lehet,ha találsz egy olyan lányt aki komolyan érdekelni fog,akkor félreteszed a parázást.

Csak még nem találtad meg ezt a személyt.

2012. dec. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Vagy lehet nem a is csalódástól,hanem tényleg attól tartasz amivel egy kapcsolat jár.:)

De attól még úgy gondolom,hogyha megtalálod a megfelelő lányt,aki majd tényleg érdekel,akkor leküzdöd ezt.

2012. dec. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
mi a horoszkópod, ?
2012. dec. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mérleg
2012. dec. 23. 22:42
 8/12 anonim ***** válasza:
Félsz a komoly kapcsolattól. Amúgy nem gond. Elég fiatal vagy még.
2012. dec. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még a párkapcsolathoz. 10 év múlva másként fogsz érezni.:)
2012. dec. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát ez azért nem olyan egyszerű mint ahogy írjátok,nem kéne hogy ilyen érzései legyenek csak azért mert fiatal,vagy mert szerintetek meleg(tudom hogy nem vagy az,nyugi)

Lehet valami komoly pszichológiai probléma,ha továbbra is ez a helyzet,menny el az iskolapszichológushoz,vagy írd ki itt a bajod.

2012. dec. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!