Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mitől van az, hogy ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van az, hogy ha egy lány azt mondja nekem, hogy szeret egyből rosszul vagyok?

Figyelt kérdés

Nem túl gyakran, de ritkán előfordul, hogy közel kerülök egy-egy lányhoz. Sokat lógunk együtt, sokat beszélgetünk és 1x csak azt mondja szeret vagy elkezdek iránta érezni vmit vagy egyszerűen rájövök, hogy a lány érez vmit irántam, akkor rosszul vagyok, igyekszem kerülni és kiráz a hideg a gondolattól, hogy bárkivel is együtt legyek. De persze azért néha vágyom egy lány társaságára, de aztán vhogy még is ez történik. Mind1, hogy néz ki a lány. Sosem volt még bnőm, mitől lehet ez? :(


18/F



2012. dec. 23. 20:47
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem tudom mitől van ez. De 1x csak elmúlik :)
2012. dec. 28. 18:37
 12/12 anonim válasza:
Pacsi, velem ugyanez van, csak én lány vagyok. ;)
2013. jan. 17. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!