Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csúnya lányként lenne esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya lányként lenne esélyem helyes pasiknál, ha a személyiségem különleges?

Figyelt kérdés
21/L
2012. dec. 25. 22:18
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
Ha mellette van önbizalmad akkor biztos!:) Egyébként az nagyon relatív, kinek mi jön be.
2012. dec. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
8/10-es ha az intervallumokat számegyenes mellett nézed (márpedig úgy kell) akkor egyértelmű, hogy az értékek balról jobbra nőnek :D
2012. dec. 25. 22:34
 13/27 anonim ***** válasza:

Én ezt nem értem. Csúnya vagyok, de jóképű pasit akarok. Hát, akkor neked miért nem jó a csúnya pasi? Ki-ki tegye magát oda, ahova való.

Mellesleg van olyan mondás, hogy nincs ronda nő, csak lusta. Szerintem ez nagyon igaz. Én alapvetően jól nézek ki, de ha nincs kedvem semmihez, akkor csúnya vagyok. Smink, frizura, egy csinos ruha, és akármelyik nő nézhet ki jól. Igen, még a kövér is, egyébként vannak olyan fiúk, akiknek a kövér nők jönnek be. Ha ápolt, és kedves. Persze nekik azért lényegesen kevesebb a lehetőségük, de nem siránkozni kell, hanem tenni is valamit.

2012. dec. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
fordítva is fel lehet venni a koordináta rendszert :D
2012. dec. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Nem. És ezt teljesen őszintén mondom. Persze kivételek mindig vannak, de relatíve elég kicsi az esélyed.
2012. dec. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat, ment a zöld :)
2012. dec. 25. 22:44
 17/27 anonim ***** válasza:

Jó lesz neked az átlagos pasi is vagy a rút. Ne dédelgess hiú ábrándokat! :)


Boldog Karit!

2012. dec. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:
nem minden fiú a csúnyaságot nézi, mint én sem . Jó persze ne legyen a lány olyan hogy okádni lehessen tölle vagy dagadt de ha nem egy bombázó az sem baj :D
2012. dec. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

gondolom általánosságban nem, de egy adott helyes pasinál elképzelhető, hogy igen

(ha az átlagot nézzük, akkor valószínűleg több az olyan, aki szintén helyes lányt keres, viszont egyetlen emberről nem lehet egyből megállapítani, hogy esetleg a személyiséget fontosabbnak tartja-e)

2012. dec. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Mit jelent az neked, hogy különleges a személyiséged?

Általában mindenki ezt gondolja saját magáról.

Viszont van egy rossz hírem, a fiúk a külső alapján választanak. Persze, ha nem kedves a lány, akkor jön a szakítás, de akkor is azt nézik először, hogy a lány szép legyen.

2012. dec. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!