Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csúnya lányként lenne esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya lányként lenne esélyem helyes pasiknál, ha a személyiségem különleges?

Figyelt kérdés
21/L
2012. dec. 25. 22:18
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva, először furcsát akartam írni különleges helyett, de rájöttem, hogy az nem szerepel pozitívumként, ezért írtam ezt.

Csak felvázoltam egy helyzetet, és kíváncsi voltam, hogy az emberek szerint milyen lehetőségek léteznek. És kaptam is válaszokat, melyeket ezúton is köszönök. :)

2012. dec. 28. 13:09
 22/27 anonim ***** válasza:

a furcsa is jelenthet még sok mindent


(bár azt gondolom nem fogod ide leírni, hogy miben tér el a személyiséged az "átlagostól" (főleg, hogy nem is biztos, hogy ténylegesen magadra céloztál a kérdés kiírásánál))

2012. dec. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Sajnos nem hiszem, hogy helyes pasinál lenne esélyed. Talán 1%. És bocsi, hogy ezt írom, de én ezt tapasztaltam. Mondjuk az is számít, mennyire helyes pasiról van szó. Csak példaként modellpasi ismerőseim majdnem mind modellcsajokkal járnak. Az a baj, hogy a pasikat és nőket egyaránt először mindig a külső fogja meg. Amúgy lehet, hogy furcsán fog hangzani, de a szépség egyszerre áldás és átok. A külsőmmel mindig megkaptam amit akartam. Sikeres modellkarrierem van, most egy multinacionális cégnél dolgozom és minden munkahelyre amire jelentkeztem felvettek volna 8 általánossal mivel majd csak év végén érettségizek. De alig vannak barátaim. Ugyanis a barátnőim féltékenyek rám, mert volt olyan, hogy a pasijuk bevallotta nekik, hogy szerelmesek belém aztán szakítottak a barátnőimmel. Utána meg nálam próbálkoztak. Persze csak me akartak fektetni. Gondolom nem is kell részleteznem miért utálnak a lányok. A pasik meg ha randira hívnak (naponta kb. 10-an) és nemet mondok erre lerib@ncoznak a hátam mögött. Így lettem 17 évesen a suli rib@nca, úgyhogy még szűz voltam. 19 éves vagyok. És még nem volt párkapcsolatom, mert a pasik csak a külsőmet látják és csak trófeának kellek nekik. Úgyhogy szerencsésnek is tekintheted mert átlagosan nézel ki. Így ha megtetszel egy pasinak biztosan tudni fogod, hogy tényleg a személyiségeddel fogtad meg. És nem azért akar veled járni, mert rólad fantáziál. Mert velem ilyen is volt.
2012. dec. 30. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Akkor neked az ellenkezőjét kellene tenned annak, amit a legtöbb lány csinál. :) Azaz: modellként biztos vannak a birtokodban olyan technikák, amellyel "átlagossá" tudod magad sminkelni (na, itt nem a pláza-ribi szetreotípiára gondolok, hanem pl. valami szabályos, visszafogott babaarc, vagy hasonló. nem értek nagyon ehhez, én nem vagyok modell :D ), és ennek ellensúlyozásaként pedig bedobni az egyéniségedet, de azért távolabbi körökben ismerkedni, ahol még nem ismernek. Bár, ha a munkád miatt nincs rá időd, akkor ez kicsit nehéz...

Csak azért írtam ezeket, mert tudom, milyen rossz, ha az emberhez hátsó szándékkal közelednek, legyen az a csúnya, vagy akár szép volta miatt.

2012. dec. 30. 11:37
 25/27 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nagyon karakteres arcom és elég felismerhető is. Igazából nem szoktam a külsőmmel foglalkozni. Nem sminkelem magam, nem szoktam shoppingolni csak évente 2-szer (télen meg nyáron). Igazából olyannyira nem érdekel a külsőm, hogy nem szoktam fésülködni sem csak hajmosás után. Még a hajamat is magamnak vágom, amikor már nagyon hosszú és idegesít. :)
2012. dec. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Szerintem lenne esélyed, bár nem tudom milyen fiúk számítanak helyesnek. Nekem fontosabb hogy legyen egyénisége a párjelöltemnek, jól érezzem magam a társaságában. 23/f
2014. márc. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Ha annyira különleges lenne a személyiséged, akkor nem azt néznéd egy pasiban, hogy helyes-e, hanem hogy neki milyen a személyisége :)

Nagyon gáz ez a kérdés, és te nagyon felszínes vagy.


22/L

2014. márc. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!