Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik! Szerintetek elítélendő....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Szerintetek elítélendő. Ha egy csaj néha benne van egy éjszakás kalandokban? Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
2012. dec. 26. 19:50
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Nem mert most jelenleg én is így élek.
2012. dec. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2012. dec. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Nem, nem elítélendő, de jól meg kell gondolni. Ha mindig ugyan azzal a fiúval " egy éjszakázol" előbb utóbb többet fogsz iránta érzeni, de mivel a pasik általában nem szoktak érzelmeskedni így te fogod a rövidebbet húzni. Tapasztalat...:(
2012. dec. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Én elítélem, bízni sem tudnék benne. Az ilyen emberek jellemtelenek. 22/F
2012. dec. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
Nem,szingliként szerintem kikell használni a lehetőségeket élvezni az életet. A mai világban nyitott párkapcsolatok gyakrabban fordulnak elö.
2012. dec. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Nagy eséllyel 30 év alatti vagy:


Elég lakóhely függő a dolog.

Vidéken simán leírod magad ezzel.


Ha a jövőképedben egy ugyanilyen természetű pasi van, akkor belefér, ha nem, akkor nem.


Igazából, pesten is nehéz eltitkolni, mert a gondolkodásmódod is megváltozik, a viccek, amiken nevetsz, amiken nem stb.


megjegyzés: Még egy k.rvával se találkoztam, aki k.rvának nevezte volna magát.

2013. jan. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Szerintem a pasik is sokszor ezt keresik. Csak nem szabad rájuk akaszkodni.

Én szingliként pont így éltem, buliztam, pasiztam egyéjszakáztam. Úgyanúgy gyűjtöttem a skalpokat, mint a pasik. És nekik is tettszett, hogy nem kell a kamu duma, színtisztán az élvezetről szólt a dolog.

Azóta férjhez mentem, több mint 7 éve vagyok hűséges, mert egyszerűen nincs miért félrelépnem. A házasság előtt mindent kipróbáltam, amit akartam, és most még kísértés sincs.

2013. jan. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Tetszik ez a téma :)


Ezt pesten meg lehet csinálni.


Beszéljünk általánosságokban. Persze egy dőlöngő részeg srácnak nyilván tetszik, hogy nem kell megerőltetnie az agyát beszéddel, de egy átlag lánynak/fiúnak annyi önbizalma sincs, hogy leszólítson egy jólszituált lányt/pasit, és az egyéjszakás dolgok nem fogják növelni az önbizalmát.

2013. jan. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

17 vagyok.

Sosem keveredtem egyéjszakás kalandba "dőlöngő részeggel". És vidéki nagyvárosban éltem akkor. Pont az volt a kíhívás, hogy meg tudom-e szerezni a kiszemelt pasit.

És ne legyetek olyan álszentek, ti pasik, hogy nem buktok az ilyen csajokra, akiket nem kell hitegetni. Reggel amikor hazaviszitek a lány szemébe hazudtok, hogy "Majd hívlak" és nem így van. Nálam ez kimaradt. És tettszett a srácoknak is, hogy nem kell a "zaklatásomtól" tartani. És utána is találkoztunk, különböző társaságokban,bulikban és egyáltalán nem volt zavarban egyikünk sem, mert mindketten tudtuk, hogy egy éjszaka volt, nem több.

Két szingli ember miért nem érezheti magát jól egy estére???

2013. jan. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:

Miért kell az olyan nőt leírni, elítélni, aki benne van egyéjszakás kalandban? Ahhoz egy pasi is kell, nem? A pasi miért különb? A pasik mindent megtehetnek???


Írjatok le engem is nyugodtan:) Tizenévesen élveztem az életet, igen, volt részem egyéjszakás dologban, nem is egyszer. Sok mindent kipróbáltam, sok mindenben volt részem, a mostani szexuális életem ennek kökszönhetően egyszerüen tökéletes. Megtaudtam, hogy mi a jó nekem, megismertem a testem, megtudtam, hogy mit szeretnek a pasik:)

Hozzáteszem, hogy monogám vagyok, az egyéjszakások alatt soha nem jártam senkivel.


Egyébként az mennyivel lenne jobb, ha a csaj járna vkivel 1-2 hetet. lefeküdne a pasival, aztán dobja. Szerintem ez inkább gáz!

36/N

2013. jan. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!