Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik! Szerintetek elítélendő....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Szerintetek elítélendő. Ha egy csaj néha benne van egy éjszakás kalandokban? Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
2012. dec. 26. 19:50
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Jól van, be látom:

többen vagytok.

Feladom.

2013. jan. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Én is említettem, hogy elítélem. Számomra az a szomorú, ha valakinek ebben ki is merül az élete értelme(mert vannak ilyenek is), és gyakorlatilag a függőjévé válik. Viszont azok a nők ,akik említették, hogy úgymond kiélték magukat és utána jó lett a házasságuk, az szép dolog. De kérdem én: Mit tennétek, ha a férjetek nem így élt volna fiatalon és most jön rá a kiélhetnék, és ne adj Isten megcsal titeket? Akkor is ugyanígy állnátok ehhez a dologhoz? Mert azt kötve hiszem.
2013. jan. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

Szerintem nem érdemes lamentálni ezen a kérdésen. Amíg vannak olyan pasik, akik egyéjszakás kalandokt keresnek, addig lesznek nők, akik szintén azt keresik, ill. fordítva. Amíg lószar van, addig veréb is van.


Egyébként az jobb, ha valaki férjhez megy/elveszi feleségül azt, aki elvette a szűzességét?!? Na, ott pár év múlva fel fog merülni a gondolat, hogy mással milyen lehet?

Az előző válasszal kapcsolatban: semmi összefüggés nincs a között, hogy valaki fiatal korában egyéjszakás kalandokkal élt, vagy nem. Nem ettől függ a megcsalás!

A megcsalás ellen senki sincs bebiztosítva.

2013. jan. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Ha nem látod az összefüggést, az a te bajod, egyébként pedig nyilvánvaló, hogy van. Na végeztem.
2013. jan. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!