Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hívjam vagy hagyjam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hívjam vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
Van egy 35 éves férfi,akit eddig is ismertem,de úgy egy hónapja szinte minden nap beszéltünk,de csak általános témákról.A beszélgetések alatt sajnos nem voltak ilyen piszkálódó üzenetek,meg ilyen "szívja a véremet" üzenetek. Nem tudom miért...Mivel nálam már ez átfordult egyfajta vonzódássá így arra gondoltam,hogy beszélnek kellene vele,hogy ez így már nekem nem elég és szeretném ha több lenne köztünk.Szerintetek ez jó ötlet? Vagy várjam amíg ő kezdeményez? 24/L
2012. dec. 30. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Eszedbe ne jusson.
2012. dec. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hagyd inkább.
2012. dec. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az kihagytam hogy az esetek nagy részében ő kezdeményezte a beszélgetések,persze ezek is Fb-on voltak....
2012. dec. 30. 14:30
 4/5 anonim válasza:
Ha úgy érzed, hogy Ő is vonzódik hozzád, akkor beszélj vele. De ha ezt nem érzed, akkor inkább ne. Az emberlánya általában érzi, ha a vonzalom kölcsönös.
2012. dec. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A pasi dolga a lépés. 24 éves vagy, ne hogy már fuss egy pasi után...
2012. dec. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!