Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hagyjam a Férjemet kimérgelődn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam a Férjemet kimérgelődni és addig ne is hívjam? Ha észhez tér úgy is fel fog hívni? Nem fogja félre magyarázni? Miért kell megvárni, amíg lenyugszik? Addig tényleg ne hívjam? Férfiak tanácsát is várnám!

Figyelt kérdés

Kérlek szépen segítsetek, ha kell leírom részletesen, bár nagyon hosszú lenne ... de az igazi kérdésem az lenne, hogy Mindenki azt tanácsolja, hogy hagyjam a Férjemet kimérgelődni és addig ne is hívjam? Ha észhez tér úgy is fel fog hívni? Nem fogja félre magyarázni? Vagy már úgy is mindegy? Miért kell megvárni, amíg lenyugszik? Addig tényleg ne hívjam?

Köszönöm a segítséget!

Férfiak tanácsát is várnám!!!



#hívjam?
2012. dec. 25. 21:27
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit több infó kellene tényleg.
2012. dec. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tudunk, ami alapján tudnánk válaszolni!
2012. dec. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 Argloss ***** válasza:
100%
Körülményektől függetlenül annyi biztos, hogy egy piszkosul ideges emberrel többnyire lehetetlen értelmesen beszélni. Viszont vannak emberek akik csak még idegesebbek lesznek, ha meg sem próbálod... Te ismered őt, szóval ez alapján kellene döntened, hogy hogyan kezeld a helyzetet.
2012. dec. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
100%
Mi az oka,hogy mérgelődik?
2012. dec. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mi történt. Megcsaltad vagy eltörött a kedvenc söröskorsója. Nem mindegy...
2012. dec. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem is a sztori érdekel,mert a kérdés érthető így is,nem kell kíváncsiskodni.

Csak ezt fejtsd ki bővebben légyszi: "Nem fogja félre magyarázni? Vagy már úgy is mindegy?" Hogy jól értsem a kérdést.

Egyébként meg annyit fűznék hozzá az "Addig tényleg ne hívjam? " kérdésedhez,hogy így ha nem hívod fel honnan fogod tudni mikor van az "addig"? Érted.:)

2012. dec. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
88%
Ne hívd,mert csak olaj lesz a tűzre,bármiről is van szó.A férfiak velünk ellentétben nem szeretik a nyaggatást.Addig nyugodj meg és írd le,hogy mi történt.
2012. dec. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok,egyébként a 7-esnek is igazat adok,mert tényleg nem szabad összetéveszteni a női agyat a férfival,meg az is igaz,hogy ha Te is ideges vagy,akkor pedig segíteni fog Neked is a lenyugvásban,ha kiírod Magadból. Tehát ennyit azért hozzáfűznék a válaszomhoz. Csak azért sugalltam azt,hogy hívhatnád,mert ha Te így érzed jónak,illetve a szíved ezt súgja,akkor meg később nehogy bándd,hogy a "Mindenki"-re hallgattál...
2012. dec. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 A kérdező kommentje:

Jó, de nem tudom igazából mi a lényeg, mert sok-kkk.

Csak arra kérlek Titeket, ha leírom, ne írjátok azt, hogy felejtsem el, mert nem bírom, imádom!!!

Szóval már egyszer volt ilyen, akkor 2 hónapig nem hívtuk egymást, aztán én elkezdtem hívni és nem adták a Szülei a telefonhoz, majd sikerült elérnem és visszakönyörögtem.


A mostani story: mindketten dolgozunk, de Neki soha nincsen pénze. Mindig belebukik valamibe. Autójavítás (motor felújítás), rendőr büntetés (parkolásért, gyors hajtásért).


Nálam lakik az én lakásomba, ahol nem fizet semmi rezsit. Totál teljes csurig töltött csak forró vízben fürdik, hatalmas sarokkádban. Azt mondogatja, ha nem értem meg, hogy nem tud fizetni elmegy.


Én fizetem a telefonszámláját és az enyémet is, családbarát kedvezményünk is van.


De amin most összevesztünk az internet és a benzin, összességében a pénz miatt.


Feltöltő kártyás netünk van, hogy ne kelljen rendszeresen fizetnem. Ő lehasználta és meg tudtam, hogy valami hülye társkeresővel foglalkozott mellettem az ágyba és azért nem bújt hozzám.


Ezt is elnéztem.


2 hete szóltam, hogy el kell menjek pár karácsonyi ajándékért a Gyerekeknek. Jó, de fizetem...


Aztán jött Karácsony napja, amikor is Békásmegyerről Tatabányára ment a Barátjához és én a Gyermekekhez. Először azt mondta, hogy elvisz ingyen, mert Neki is arra kell mennie. Majd bepakolt az autóba és azt mondta, hogy adjak Neki 6000 ezret, mert nincs pénze és úgy is rá vagyok szorulva. Én azt mondtam, hogy nem már elég, nem adok többet. (Különben is felnyomott az APEH-nál és vagyonosodási vizsgálatom lesz). Ő fogta és kidobált mindent az autóból, azaz felhordta az autóból és az emeleten a bejárati ajtó elé dobálta le. Aztán akkor felhívott, hogy adok e Neki pénzt. Azt mondtam, hogy többet nem, elég. Majd 1 óra múlva felhívott, hogy leállt valahol valamiért az autó, én kinyomtam. (Az autó is onnan van, hogy csalással eladta az enyémet, majd vett magának egy ugyanolyant, mert meg volt vele elégedve, de az Ő nevére).


Összeszedtem amit elbírtam és elindultam az utolsó buszokat elérve a vonathoz.


Tegnap este nem hívott, hogy sikerült e leérnem. Én reggel felhívtam és azt kiabálta, hogy eladtam 6000 ezerért a Gyermekeimet és Őt pénz nélkül hagytam és ennek VÉGE.


Szóval röviden ennyi...

2012. dec. 25. 21:56
 10/60 anonim ***** válasza:
100%

Olyanok vagytok, mint a vígjátékban a bérgyilkos házaspár, már ne haragudj.

Én ép ésszel ezt fel nem foghatom...:-S

Ezen (rajtatok) már se telefon, se semmi nem segít....

2012. dec. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!