Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meleg fiúk! Hogy tudok magamna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk! Hogy tudok magamnak párt találni?

Figyelt kérdés

Egy 16éves meleg srác vagyok egy éve tisztáztam magamban hogy a férfiakat szeretem. Viszont sosem volt még semmilyen kapcsolatom más meleg srácokkal. Nem ismerek melegeket nem ilyen köreben forgolódóm. Segítsetek kérlek elindulni azon az úton hogy összeismerkedhessek korombeli melegekel.


Előre is köszi!:)



2013. jan. 1. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
én is nem olyan rég, kb fél-1 éve tisztáztam magamban azt, hogy nekem a vörös nők jönnek be, és ez ellen nem tudok mit tenni.
2013. jan. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
A hideg zuhany alatt.
2013. jan. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
73%

Egy cipőben járunk, én is pont 16 éves fiú vagyok, és nekem is ez a problémám.

Ha gondolod, írhatsz privátot, beszélgethetünk. :)

2013. jan. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha valakinek problémája van azt kérem tartsa meg magában! másoknak meg most és előre is köszi!
2013. jan. 1. 21:00
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem az is sokat segítene ha mondanátok hogy milyen környéken merre fele?
2013. jan. 1. 21:09
 6/7 anonim válasza:
50%
Én a netes társkeresőket ajánlom.
2013. jan. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
énis a társkeresőket ajánlom, főleg a meleg társkeresőket. Ezen kívül: chat.hu
2013. márc. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!