Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet a baj velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj velem?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, nem vagyok sem ronda sem kövér, némileg még izmos is vagyok, nem azt mondom, hogy tele vagyok pénzzel, de általában mindenre telik, + most vettem egy kocsit is, amire már régóta vágytan, igényesen is öltözködök, de egyszerűen valami érhetetlen okból kifolyólag a csajok mind elküldenek. Nem tudom mit kéne csinálnom, már sok csajozós szöveget is kipróbáltam, de 1-1 kivételtől eltekintve szinte semmi. Igazából mindenem megvan amire jelenleg szükségem van, kivéve egy barátnőt, és nem tudom mi a gond.

2013. jan. 1. 22:09
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
Túl sokat beszélek a pénzről? Tudtommal 7 milliárd ember abból él, szóval azért elég fontos dolog az.
2013. jan. 1. 22:43
 12/39 anonim ***** válasza:
Nem vagy egy kicsit túl komoly? :)
2013. jan. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 fospuska ***** válasza:
nem túl sokat,hanem másról se.:)
2013. jan. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:

OKé, ha nem számít a pénz akkor számoljunk csak egy kicsit.

Vegyünk egy átlagos randit. Elmegyek érte kocsival, elmegyünk mondjuk egy jobb helyre inni valamit, teszem azt koktélt akar inni, ami olyan 2000ft-nál kezdődik, azt mondom h együnk is valamit, vagy üljünk be egy moziba stb. + meg is kell tankolni, alsó hangon azt mondom egy 10-est rá kell szánni. És ha úgy van, hogy okés a dolog, akkor még ugye nem akarom hazavinni, ő se engem, kell egy hotelszoba, ami megint minimum egy 5000-8000. Szóval azért nincs ingyen az élet.

2013. jan. 1. 22:49
 15/39 A kérdező kommentje:
Tehát azt mondom, h egy igazi jó randi egy 20-as, akkor bizony a minimálbér nem sokra elég.
2013. jan. 1. 22:50
 16/39 anonim ***** válasza:
és mondjuk ha csak sétáltok ?! az egyszerűbb.. nem kell egyből költekezni.
2013. jan. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
Ha már valamibe belevágunk az legyen frankó nem?
2013. jan. 1. 22:53
 18/39 fospuska ***** válasza:

felszállsz a bérleteddel a bkv-ra, leviszed a duna partjára sétálni, hazaballagsz vele és a dugással megvárod,míg muterék lekoccolnak valahova.


sose lesz neked normális csajod. majd egy olyan,aki szívhatja a véredet és elhiteti veled,hogy szeret.de legyél büszke az anyagiakra,majd ő legyezgeti a hiúságodat és közben úgy bontja le rólad a lét,hogy boldogan fogod adni.:)

2013. jan. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
Lehet benne valami, le voltam égve és barátnőmnek mondtam h most nem tudom kifizetni a mozijegyét, hát elég nagy hisztit csinált...
2013. jan. 1. 22:56
 20/39 anonim ***** válasza:

Az sétálással is frankó lenne hidd el.

Te szó szerint megveszed a csajt.:D

2013. jan. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!