Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet a baj velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj velem?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, nem vagyok sem ronda sem kövér, némileg még izmos is vagyok, nem azt mondom, hogy tele vagyok pénzzel, de általában mindenre telik, + most vettem egy kocsit is, amire már régóta vágytan, igényesen is öltözködök, de egyszerűen valami érhetetlen okból kifolyólag a csajok mind elküldenek. Nem tudom mit kéne csinálnom, már sok csajozós szöveget is kipróbáltam, de 1-1 kivételtől eltekintve szinte semmi. Igazából mindenem megvan amire jelenleg szükségem van, kivéve egy barátnőt, és nem tudom mi a gond.

2013. jan. 1. 22:09
1 2 3 4
 31/39 fospuska ***** válasza:
jah,de pénzen nem lehet egyéniséget venni. sem barátnőt. inkább magadon változtass. az is megy,hidd el.
2013. jan. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
Csak ott a gond, hogy nem tudom min kéne változtatni? És főleg hogy hogyan, az alaptermészetét senki sem tudja megváltoztatni
2013. jan. 2. 00:52
 33/39 fospuska ***** válasza:
tanulmányozd azokat,akinek van csaja hosszabb ideje. mit csinálnak másképp.
2013. jan. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy kb ugyan azt amit én, nem nagyon látok különbséget, inkább a szerencsén múlik ez, ahogy látom
2013. jan. 2. 01:31
 35/39 fospuska ***** válasza:
hát nem. kifogásokat kereshetsz,de inkább elmélyednék magamban,hol a bibi. nem tudom,milyen stílusú csajok jönnek be,de gyanítom,beleilleszthető vagy egy sablonba,amit ezek a csajok pontosan ismernek és ki is használnak (mert nekik jár a mozijegy,egyebek). amíg ebből a körből válogatsz és ebben a körben mozogsz,nem is lesz más.
2013. jan. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy én meg akarok venni valakit, vagy direkt ezt akarom, hogy a pénz miatt szeressenek, de valakit szeretek, akkor szeretnék megadni neki mindent.
2013. jan. 2. 01:46
 37/39 fospuska ***** válasza:
ha elviszel egy csajt randira,miről beszélgetsz vele?
2013. jan. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:
Elég széles ismeretekkel rendelkezem a világon mindenről, szóval nem hiszem hogy ez akadály lehet.
2013. jan. 2. 12:00
 39/39 fospuska ***** válasza:
akkor rossz helyen válogatsz. olyanokat próbálsz meg felcsípni,akiket a kocsidon meg a jó helyeken kívül szar se érdekel. legfeljebb egy még jobb kocsi,még jobb helyek.
2013. jan. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!