Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Te mit gondoltok arról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Te mit gondoltok arról ha egy lány akar megismerkedni veletek?

Figyelt kérdés
Szerintetek milyen, ha például egy lány bejelöl téged facen, és rád is ír valami kis indokkal, hogy megismerjen téged. ??
2013. jan. 4. 19:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Örülnék neki, mert az azt jelenti, hogy legalább érdeklek valakit :)
2013. jan. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer megpróbálta ezt egy lány, túl hízelgő volt és nem jött be neki. De ő nem adta fel, kellettem neki.

Tovább próbálkozott, találtunk egy közös témát és beszélgettünk, jobban megismertük egymást. A vége az lett hogy teljesen belezúgtam, és ő is belém. Azóta járunk :)


Nagyon figyelj oda a legelső pár mondatra, az én barátnőm itt szúrta el.

2013. jan. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Ez nagyon aranyos..:))
2013. jan. 4. 22:38
 14/15 anonim ***** válasza:
Rám is írtak már lányok, én mindig örülök ennek, mert amúgy sincs valami sok önbizalmam.
2013. jan. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Még szép hogy beszélgetek vele.Akkor is ha csúnyácska.Nem tudnék meg bántani egyetlen lányt sem azzal hogy nem reagálok.
2013. jan. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!