Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek is fontos, hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is fontos, hogy csak olyannal randizzatok, akinek van autója?

Figyelt kérdés

2013. jan. 5. 19:35
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
az inkább a vidéken számít mert ott a nagy távolságok miatt autóval sokkal jobb a közlekedés, mint busszal/villamossal
2013. jan. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Nem, és hím létemre nem is tartom magamnak sem fontosnak. Ha el akarok jutni valahová ott a tömegközlekedés, nem sokkal drágább mint a benzin.
2013. jan. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fontos. Nem szeretek a kerekesszékkel átgurulni a városon egy randi kedvéért, a nőnek igenis legyen autója, cserébe van rokkant kártyám, parkolhatunk bárhol!


88/F

2013. jan. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

abszolút nem érdekes, amiatt is amit az előző válaszoló mond, mert pesten meg lehet oldani ezt úgy-ahogy.

nem mondom, hogy nem jó,meg praktikus ha van, de ilyen benzinárak mellett kinek kell autó?

2013. jan. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Persze! Tök gáz lenne, ha a csajnak nem lenne verdája, és nem fuvarozna a nap 24 órájában. Kocsmáról kocsmára.
2013. jan. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
az autó még nem minden. szóval nem :)
2013. jan. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
vidéki vagyok, és nekem meg a páromnak sincs kocsija, mégis élek, és eljutunk így is ide-oda. Szerintem, ha valakinek az a kikötése, hogy a leendő párjának legyen kocsija, meg minden, ami szem-szájnak ingere, az már rég halott ügy.
2013. jan. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Amúgy fiú vagyok és van autóm! De előnyös, ha annak is van, akivel randizok! :)
2013. jan. 5. 19:45
 19/25 anonim ***** válasza:
Nekem max akkor csillan fel a szemem, ha az illető fixin vagy országúti bicajon teker :D Amúgy nem fontos.
2013. jan. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

szerintem egy normális nőnél nem elvárás h elgyen autód, de azért plussz pont ha van, azért cask kényelmesebb ha beültük néha, és átugrotok a közeli nagyvárosba szétnézni, vagy vmi látványossághoz:D


persze abban is van valami, hogy pesten nem létszükség, sokszor egyszerűbb tömegközlekedéssel menni, minta kátyús sz.r forgalmas utakon szétcseszni a kcsoit plusz a benzin.


de én vidéki vagyok, itt azért jó ha van.

2013. jan. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!