Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek is fontos, hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is fontos, hogy csak olyannal randizzatok, akinek van autója?

Figyelt kérdés

2013. jan. 5. 19:35
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Van bérletem, úgyhogy nem.

:)

2013. jan. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Nem, soha nem vártam el.

Van nekem is autóm,ha nagyon el akarok jutni valahová sürgősen, akkor megyek azzal.


Egyedül azt nem tolerálnám, hogy velem cipelteti magát. Na akkor elvinném a város szélébe, kib*sznám és mehet haza gyalog.


23/L

2013. jan. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekel, hogy van -e neki vagy nincs...

De ha van egy rollere...ahhh az nagyon fel tüzelni :DDD

2013. jan. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Autó nem kell, de motor az alapkövetelmény:) 25L
2013. jan. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Egy nagy fekete furgonja, bevág aztán takarít kifele szexrabszolgának külföldre.

Egyébként én sosem vezettem autót, mégis olyan lány,akiről tudom,hogy tudja, nem vezetek, nem autóval járok, olyan is érdeklődött már irántam, és egész jó kapós féle, jókis nő volt, szóval esetem is bizonyítja, nem mind várja el,hogy hurcolászva legyen pjicsája

2013. jan. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!