Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ennyire fontos a külső,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire fontos a külső, lányok? Egy csúnya fiú már örök magányra és boldogtalanságra van ítélve?

Figyelt kérdés
2013. jan. 11. 20:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, nekem nem az a fontos, hogy a fiú szép legyen, hanem hogy megfogjon benne valaki. nagyon sokszor volt, hogy egy olyan fiú volt nekem szép aki a többiek számára csúnya.. de ezt most őszintén mondom.. szerintem az hogy nem a legszebb az nem baj legalábbis nálam ugyanolyan esélye lenne, csak persze a belső számit.. de az mondjuk sokkal jobb ha hiába nem a legszebb, de törődik a külsejével, igényes. am meg ugyanugy megnézem a kerekes székben levőket vagy akiknek más testi fogyatékosságuk van.. szval a fő, hogy megfogjon benne valami. volt olyan is, hogy egy kifejezetten szép arcú fiút láttam, de annak ellenére nem tetszett, mások megőrülnének érte. és ne hinném, hogy az én izlésemmel van gond, de nekem fontosabb a vonzalom no.
2013. jan. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Majdnem leìrtam, hogy már sokszàz ilyen kérdés volt, ahol megválaszolták a lànyok, hogy nekik nem a külső az elsődleges szempont. Majdnem nekiálltam levezrtni, hogy az ország férfinépességének 90%-a nem tartozik sem a gazdag, sem a szép kategóriába, ezért nem kell aggódnod, hiszen ha ez a 90% el tudja fogadni, hogy sosem lesz barátnője ès ha mégis, akkor sem szerrlemből van vele a lány, csak mert nincs más, akkor majd te is elfogadod, mint milliónyi férfitársad.


Aztán rájöttem, hogy felesleges magyaràzni . Igazad van, örökké egyedül és magányosan fogsz élni. Aki meg csúnya fiúként is talál párt ès boldog, biztos egy vak lánnyal van.

2013. jan. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
De ezzel az erővel a csúnya lányokkal is ez a helyzet. Amúgy szerintem mindenkit ki lehet pofozni. Annyira senki nem ocsmány. Ha nem lenne jó a hajam, hanem mondjuk hátranyalnám, nem törődnék a bőrömmel, és nem lenne öltözködési stílusom, én sem lennék szép lány. E-mellett ha nem beszélgetnék, vagy nem tudnék semmihez hozzászólni, akkor tök reménytelen eset lennék. A legtöbb lánynál figyeltem meg, hogy nem mer saját stílust kialakítani, inkább elbújik, és így tényleg csúnya, de ha kicsit kikupálják, akkor máris elfogadható annyira hogy összeszedjen egy hapsit. Szerintem pasikkal is ugyanez lehet a gond.
2013. jan. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ahogyan a szépség, úgy a csúnyaság is relatív. Biztosan Te is tetszel valakinek, vagy találhat benned szépséget (nemcsak belsőleg) mégha nem is tudsz róla.
2013. jan. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!