Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Buliban hogy mennyek oda egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buliban hogy mennyek oda egy csajhoz ha tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy már jól érzem magam....:D
2013. jan. 12. 22:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%
Eloszor is ne ket nny-nyel "menny" oda hozza...
2013. jan. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
menjek* bocsi..
2013. jan. 12. 22:06
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Menj oda es kerd meg hogy hagy csinalj vele 1 kozos fotot... mert egy baratodnak akarod atkuldeni a kepet hogy lassa milyen jot bulizol :)


Majd köszönd meg, es utana menj oda ujra es mutasd meg neki h milyen jo lett a foto es kerd meg h adja meg az email cimét és te átkuldod neki a kepet:)

2013. jan. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
"Szia,hogyvagy?" utána "iszunk eggyet vagy kimegyünk cigizni?" utána ha ö is szeretne ismerkedni (látni fogod rajta) elkezdtek beszélgetni. hány éves, hol lakik, hol tanul,kivel van itt a bulin stb. :))
2013. jan. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Van két szép lábad és ha tudsz ne ess össze,
2013. jan. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Lehetőleg lábon. Ez persze attól függ, hogy mennyire "érzed jól" magad. Ha úgy gondolod, hogy a kettőtök közti távolságot már csak vetődve, négykézláb mászva, hasoncsúszva vagy teleportálva tudnád megtenni, inkább hagyd a dolgot, mert ez esetben vagy fel sem fog állni, olyan részeg vagy (tehát nem lesz egyéjszakás kaland), vagy ha feláll, úgysem fogsz emlékezni semmire.
2013. jan. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Azért ennyire durvára ne gondoljatok..:)

Egyébként gondoltam énis arra hogy a lábaimon megyek oda hozzá..:D

2013. jan. 12. 22:40
 8/12 anonim ***** válasza:
Még tudom ajánlani azt is, hogy ne meztelenül menj, mert lehet hogy megriad... :D
2013. jan. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Boros Betti ***** válasza:
Mondd azt neki hogy: Ha te egy fa lennél, szép fa lennél:DDD. Ha valaki ezt mondaná nekem, tuti szakadnék a röhögéstől, és már csak azért is meg akarnám ismerni.:DD Amúgy meg a lábadon.:), vagy ha nagyon jól érzed magad, akkor teleprtálva.:DD
2013. jan. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A következőt mond a csajnak:

Relax baby relax...

Merre laksz?

:))))

2013. jan. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!