Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ennyire kiábrándultam volna a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire kiábrándultam volna a lányokból, van ebből kiút, más is volt már így?

Figyelt kérdés
Rosszul vagyok a lányoktól, még ha csak rájuk is gondolok, mindről csak a sok fájdalom, sérelem jut eszembe. Egyszerűen nem megy nekem a csajozás sem, olyan lányt meg képtelen vagyok felszedni, aki tetszene nekem, eddig csak a csúnya lányoknál voltak sikereim, de ő bennük meg jellemre csalódtam, meg persze nem is vonzottak szexuálisan. A szép lányokban is csak csalódtma, mert kívül szépek, de belül ők sem valami vonzóak, aki véletlen mégis kivétel az meg már úgyis foglalt. Folyton ezt tapasztalom és emiatt mára ott tartok, hogy teljsen értelmetlennek tartom a lányokkal valő kapcsolatok kialakítását is. Inkább távolságtartó magamnak való ember vagyok, de főleg a lányokat kerülöm és mindig is kerültem, olyan mások, annyira ijesztőek és sokkal veszélyesebbek, mint bármelyik fiú, mert ők n em fizikailag bántanak, hanem pszichésen, ami sokkal fájdalmasabb tud lenni sokszor.
2013. jan. 14. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Már írtam volna olyat, de valamiért a te írásod másabb....

Nincs benne annyi rosszindulat szerintem. csak keseredettség.

Én szakembert ajánlanék neked. Segíthetne rajtad.

Minél előbb.

Van ebből kiút, de teljesen meg kell változtatni a gondolkodásodat, hogy más legyen a véleményed, és ne ennyire negatív.

Sok sikert hozzá.

2013. jan. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

" a lányok nem harapnak" tartja a nagy angy kamu mondás. A te példád is egy a sok közül, hogy totálisan tönkrevághatnak lelkileg, és utána mint a pirosszemű patkányokra! úgy tudsz csak nézni. Vigyázni kell velük, mert ha nem tudsz bánni velük ,akkor egy életre lelki ronccsá tesznek. Onnat meg ha padlót fogsz, nehéz a talpraállás!

Még sok pina csodálkozik azon, ha a fickók nem nagyon akarják bevállalni a leszólítást. Mié, miéé!? Mert nem akarnak úgy járni mint ez a szerencsétlen itt a kérdésben.

Ha nincs tökéletes jel, nincs 100% os tipp arra hogy összejönne, egyszerüen barom aki beprobálkozik.

Te már szerintem egy életre elvágtad magad kérdező, neked már csak a fizetős nők jelenthetik a továbbot.

Ilyen jellemmel te eleve elkapálhatod magadat. Nem , nem nézlek le, mert én is jellemben ilyen távtartó, antiszoci fakker vagyok. Hatalmas hátrány. Ne álmodozz ilyen lélekkel, mert csak magaddal baszolki! Keresd a könynebb utat a pinaszerzéshez, az ilyen jellemnek ez az egyetlen járható út. Jönni fognak a teljesen normál lelkületű emberek mindjá a nagy vigasztaló sablon szövegekkel, de lásd, ezzel te nem mész semmire. Mert más vagy mint ők.

2013. jan. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1. a gondolkodásmódodat elöször egyféleképpen kell megváltoztatnod. a fájdalmat eddig ellenségednek tekintetted, ami tönkretesz. Fogadd el, és tekintsd ezekután barátodnak. Gondold át az egészet, és tedd ki magad a lehetöségének. A lelki fájdalom a barátod, komolyan értsd meg azt, hogy amit ezekután majd bevállalsz, annak a lehetséges kimenetele az újabb szopás. Készülj föl rá, és fogadd örömmel. Minden egyes alkalom után, amikor á lelkedbe beléddöftek egy kést, mosolyogj el, h no problemo, erre is számítottam. Aztán tiszta fejjel átgondolod, hogy esetleg mit fogsz legközelebb másként csinálni, és megint kimész a csatatérre. Nem vársz er gyözelmet, csak fejlödést. És egyre jobb leszel.

2. a fentieket másra is alkalmazod. a csajozást nem fekteted életed értelmének középpontjába, mert nem az. a lelked épsége, érzékenysége annak függvénye, hogy mit hogyan csinálsz. az élet értelme az ilyesmi dolgokon kívül van. tudom h nem vagy hívö, de az igazság és az élet értelme az Istennél van. Minden ember bünös, ö a Fia kereszthaláláért bünbocsánatot ad. Utána lassan felépíti a sérült ember lelkét, aki hozzá fodul. Teljesen épre. Egészséges lelkü lehetsz, boldog, és még többet is meg fogsz kapni Töle, mint amit kérsz!

Hajrá!:)

2013. jan. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem vonzódsz a lányokhoz próbálj szerencsét fiúknál
2013. jan. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 LeftBehind ***** válasza:

3. "Készülj fel rá és fogadd örömmel" - ne haragudj,de most azt akarod mondani,hogy örüljek annak is ha átb@sztak?


Ez az istenes duma meg max a fanatikus keresztényeknél jön be. Hiszel amiben akarsz,de az én bűneimért nem halt meg senki,ha pedig van Isten akkor imádkozzon,hogy a pokolban kössek ki,mert ha feljutok akkor igencsak szétrúgom a seggét.

2013. jan. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"ne haragudj,de most azt akarod mondani,hogy örüljek annak is ha átb@sztak?"


nem. a kérdezö a kudarcairól írt. az ilyen csajozós kudarcok pedig ált. nem átverésekröl szól, hanem visszautasításokról, aminek különbözö okai vannak, és nagyon sok esetben az ember saját maga. Ilyen gondolatokkal, amit a kérdezö leírt, nem fog normális kapcsolatot létesíteni, max csak olyat, ami egymásra támaszkodás. Ha a csaj is lelkileg sérült. És annak ált. nincs jó vége. De nem is ez a lényeg. Hanem az, ha az ember elfogadja elsö körben, h fájdalom nélkül nincs fejlödés. De fejlödés csak akkor lehet, ha a fájdalomra, a megmérettetésekre felkészül az ember, és azt mondja, h benne van a pakliban, h az a csaj most kikosaraz, és ezt vállalom. Mert bátor vagyok, állok a megpróbáltatás és az azzal járó szenvedés elébe. egyébként nagyon is át tudom érezni a kérdezö helyzetét, én is átéltem ilyeneket.

2013. jan. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!