Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes megpróbálni vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes megpróbálni vagy inkább hagyjam? (többi lent)

Figyelt kérdés

Rövidre fogva van egy lány ismerem 10 éve és most voltunk osztálytalálkozón és marha jól elvoltam vele. Utána elmentem egy haverommal vele meg egy másik lánnyal (mind a volt osztálytársaim) billiárdozni aztán beültünk moziba is.A haveromnak barátnője van , neki csak jó barátai.


Szerintetek megérné elhívni randira ennyi idős ismeretség után vagy inkább hagyjam? 16/f


2013. jan. 14. 18:24
 1/4 isshosenkin ***** válasza:

nos..akkor ha jól veszem ki 6 éves korotok óta ismeritek egymást.... kb. 10 évig nem is nagyon voltak különbségek közöttetek, nem is néztetek egymásra "úgy"..


gondolom te már férfiasodsz a lány nőisedik..ezt mindketten észreveszitek a másikon.


szóval, olyan mintha kb. 1-2- éve ismernétek egymást..


semmit nem veszthetsz, ha összehozol még pár ilyen találkát "randit" és majd kiderül mi sül ki belőle....

2013. jan. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát alig ismert rám mikor először meglátott , de köszi a választ ,akkor meglátom mi lesz :)
2013. jan. 14. 19:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Eddig miért nem jútott eszedbe felkeresni őt? Szerintem már ő is vár rád :)


Egy lány

2013. jan. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kicsit részletesebben én előbb mentem el az osztályból kb 2 évvel.A lány hívott amúgy az osztálytalira , ami meg most vasárnap volt:P


Szóval már neki is kezdek

2013. jan. 14. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!