Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha kiderül, hogy 28 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiderül, hogy 28 évesen nincs saját lakásom, (szerintem 10 ből 7 pasinak nincs) csak albérletben élek, akkor miért lép le az összes lány, akivel ismerkedek?

Figyelt kérdés
Ez elszomorító. Szerintem csak minden 10. ember keres nettó 220-250 felett, ők talán megtehetik, hogy lakást vesznek. De a többiek ha nincs gazdag felmenő, akkor mit tegyenek? A mai hitelekben meg a legtöbb ember elúszik, vagyis tele van a házon kívül minden héten ilyen sztorikkal.
2013. jan. 15. 09:06
1 2 3 4 5
 11/41 Patrik24 ***** válasza:
100%

10.

Azért ez enyhe túlzás amit írsz:D Nem tudom milyen körökben mozogsz,de ez egyáltalán nem jellemző.

2013. jan. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim válasza:

Simán béna vagy.lakásodal..autoval akarsz hoditani?régen rossz:)nekem 39 évesen sincs lakásom és heti..havi szinten hozok fel valakit magamhoz..szoba konyha mielött azt firtatnád h biztos szép lakás.

hidd el..nem ezen mulik.

szedd össze magad és ne nyavalyogj..

levelem nemvolt sértő..nem annak szántam..

2013. jan. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:
Az még szörnyűbb, hogy ezt nem csak beképzelem, hanem minden nap ezt látom. Bár van olyan ismerősöm, aki 32 éves és otthon él és van felesége. Ellenben ott akkora lakás van apukáéknak, hogy 20 an is lakán ellakhatnak. Ez pedig más tészta.
2013. jan. 15. 09:48
 14/41 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező, ez csak belemagyarázás. Keresel valami okot, amiért nem sikerül.

Te arra húzod ezt rá, hogy nincs lakásod, más arra, hogy csúnya vagy kicsi a pénisze, vagy alacsony, vagy nincs kocsija.



Holott semmi köze ezeknek a pártaláláshoz. Igen vannak lányok, akiknek ez fontos. Most vegyük esetedben a pénzt.


Nekem pl. volt nagyon szegény párom. Semmije se volt, se lakás, se munka de még igyekezete se, hogy legyen. Szívesen segítettem volna neki ezekben, hogy együtt felépítsünk valami egészen jót és közöset, ha nem b*sz át nagyon meg nem használ ki.

Ezután nekem is elgondolkodtató, hogy jobb picit pénzesebbek közt keresgélni. Ettől függetlenül még nincs kizárva az, akinek semmije sincs.

Aki így gondolkodik, az viszont igen. Te sem kérsz gondolom általánosításokból.

Tételezzük fel randizol valakivel, szimpatikus neked a lány és egész este löki a sok általánosítást, hogy minden pasi szemét vele, úgyis te is kihasználod. Neked hogy esne? Gondolkozz picikét.

2013. jan. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
49%

Az biztos, egy öreg kifizetett csattogó dízel nem menő, de egy pár éves full hiteles kocsi igen!!!

Buta libák...

2013. jan. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
26%

De nagy lúzer vagy 28 évesen komám...

21/F

2013. jan. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
71%

8 as vagyok megint!


Elfelejtettem leírni, hogy az egzisztenciális elvárások mellett, még azt is odaírták, hogy legyen a jelölt kigyúrva,és jóképű is. Hozzáteszem NEM A SZÉP LÁNYOK ÍRTÁK EZEKET!! Azoknak az adatlapjukra rá se kattintok.


De most majd megkapom minden nőtől, hogy nem nem igaz.

2013. jan. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
68%
Mert a lányok ennyire felszínesek. Csak a külső meg az anyagi helyzet számít nekik, ilyen téren viszont az egekben vannak az igényeik.
2013. jan. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
40%

Ezaz,hogy mit várnak el,ha ők lószart se adnak bele a lukukon kívül? Tudod ezeket a kullancsokat két lábbal kell kirúgni. Majd egy milliomos pancser jól kifogja őket, aztán megkoppasztják. Arra való mindkettő.

Egyébként 28 életév az még fiatal, de ahhoz már sajna sok,hogy ne legyél jól elindulva az életben.

Az érdekeiket tartják szem előtt a nők. Főleg a jobbfélék. Leszarják a pasast,hogy annak mi a jó, csak az számít,hogy NEKIK! mi az érdekük. Kaphatnak az ilyen jól kinéző macák mind a tíz ujjukra egy pasast, nyilván nem téged választanak. Ez olyan mint egy növésben lévő lány nyilván nem egy két számmal kisebb farmert fog megvenni, hanem valami olyant amit még évekkel később is felhúzhat. Ennyit értél számára. Főleg ezek, akik hosszútávra is terveznek, azoknak azért nem mindenki fér bele a számításaikba. Nem ütötted meg a színvonalat. Bizony a szép, csinos lányférgekhez azért hozni kell a nívót, különben el vagy kapálva. Ezek a nők nagy általánosításban, nekik minden jár alanyi jogon, és főleg tudod azok gondolkodnak így, akiknak az a jelmondata,hogy ha a farok áll az ész megáll. Ezt meg jól ki is használják, mert ismerik a férfiak zömét. Sokakkal meg lehet ezt játszani hidd csak el. Velem nem, de igaz, én annyira fóbiás vaygok, hogy egy nőt se szólítottam le, mert mindig túl paranoiázom ezeket a dolgokat, velem nem baszhatki senki sem!

Ilyen kínos szituációba azért nem kerülnék. Elég szarügy lehet,hogy amikor már sínen érzed magad, akkor utasít el csak egy ilyen szar téma miatt. Prosti ezerszer különb ennél a fajtánál, mert ott leglább tudod ,hogy hanyadán állsz a dolgokkal ,meg valamit valamiért van, és általában értékarányos!

2013. jan. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
52%

Na kérem szépen...Akkor kezdjük...

Kérdező,én nő vagyok.Közel a harminchoz.

Nekem az egyik fő elvárásom egy 25+ pasitól,hogy egyedül éljen.Külön lakásban,saját háztartással.Az,hogy béreli,vagy sajátja nem mérvadó,hiszen én magam is albérletben élek.

De az igenis elvárható egy ilyen korú férfitól,hogy ne anyuci szoknyáján éljen.

Továbbá nagyon fontos,hogy legyen jövőképe.

De az az állításod,hogy azért kosaraznak ki,mert nincs saját ingatlanod,ez nem teljesen igaz.Biztosan vannak olyanok,akik az anyagi javakat részesítik előnyben,de ez talán kb. a nők 10%-a.

2013. jan. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!