Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha kiderül, hogy 28 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiderül, hogy 28 évesen nincs saját lakásom, (szerintem 10 ből 7 pasinak nincs) csak albérletben élek, akkor miért lép le az összes lány, akivel ismerkedek?

Figyelt kérdés
Ez elszomorító. Szerintem csak minden 10. ember keres nettó 220-250 felett, ők talán megtehetik, hogy lakást vesznek. De a többiek ha nincs gazdag felmenő, akkor mit tegyenek? A mai hitelekben meg a legtöbb ember elúszik, vagyis tele van a házon kívül minden héten ilyen sztorikkal.
2013. jan. 15. 09:06
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
Ha csak az általad leirtakat elolvasnád, rájönnél, hogy valami egyéb nem stimmel nálad. Ha csak azok a F-k találnának társat, akiknek 30 mill lakásuk, + csucskocsijuk van, akkor tényleg csak 1-2%-uknak lenne barátnöje. (Ugyanennyi L-nek barátja nagyjábol!!!) De ezt te is tudod, hogy nem igy van. Érdekes modon szinte minden jobb csajnak van barátja, párja. Ez hogyan lehet?
2013. jan. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:

"Érdekes modon szinte minden jobb csajnak van barátja, párja. Ez hogyan lehet?"


A kérdésed előtt írtad le a választ.

Mert ők JÓ CSAJOK. A kérdés az, hogy milyen barátjuk van? Olyan, mint a kérdező vagy mégis csak egy olyas valaki, akinek van mindene?

2013. jan. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%

#19-nek teljesen igaza van.

#20 Tudod, sokan vannak olyanok, akik annyit se keresnek, h egyedül fenntartsanak egy albérletet. Továbbá munkát találni sem egyszerű a mai világban. Persze ha te mindig egy pasival tartattad ki magad, akkor elhiszem, h ezekről fogalmad sincs.

2013. jan. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
90%

Kedves 23-as!

Képzeld,soha nem tartattam el magam!

Jó állásom van.

Ellenben volt olyan,hogy a férfiak azért szerettek volna maguknak,hogy kihasználjanak anyagilag!

Úgyhogy ne általánosítsd a nőket,mindenféle lehúzós libáknak!

Az ilyen "férfi típusból" (már ha férfinek nevezhető) van elegük a nőknek!

2013. jan. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:

Furcsa, de egy olyan lányt se ismerek, akikről írtál. Nem túlzol kicsit?

Egy, kifejezetten anyagias csajról tudok az ismeretségemben, a volt kolléganőmet, de le is szólta mindenki ezért.

Nem tudom, hol jársz, nem hiszem, hogy ennyire borzasztó lenne a helyzet.

2013. jan. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
#24 Rendben van, h jó állásod van, viszont nincs mindenkinek ilyen szerencséje, ezt kellene megértened.
2013. jan. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
Én 23 éves vagyok, a párom 28 éves, és az anyjával lakik (az más kérdés, hogy külön szinten, de nem ilyen rózsadombi villában :D)... szóval én saját részről azt tudom mondani, hogy nem minden lány ilyen. Tényleg rossz helyen keresel ezek szerint, vagy csak nem volt szerencséd.
2013. jan. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 Pj0tr ***** válasza:
100%

#26 Azt hittem a lottóhoz kell a szerencse...


Egyébként honnan tudod, hogy ezért koptattak le? Vagy esetleg mindegyikkel kitöltettél egy kérdőívet a koptatás után? Vagy úgy nyitottak, hogy figyu nem érdekelsz, mert nincs lakásod? (eleve honnan tudják?) Esetleg úgy, hogy ha nincs lakásod akkor meg se szólalj?

Ugye nem gondolod, hogy hihető, hogy az alanyok 100%-a így kezd, vagy így koptat le.

Ez kb olyan mintha folyton azzal kezdeményeznél, hogy: -Szia, Józsi vagyok és kicsi a farkam.

Ha ezzel visszautasítanak valakit, akkor csak az egybites emberke vonja le a következtetést, hogy a kicsi farkam miatt koptatnak le.

Kicsit erre hajaz:

Ha a szöcskének aztmondod, hogy ugorj akkor ugrik.

Ha az egyi lábát letéped és azt mondod neki, hogy ugorj akkor ugrik.

Ha a második lábát is letéped és azt mondod neki, hogy ugorj akkor ugrik.

Ha a harmadik lábát is letéped és azt mondod neki, hogy ugorj akkor ugrik.

Ha a negyedik lábát is letéped, és azt mondod neki, hogy ugorj akkor nem ugrik.

Mi ebből a tanulság???


Ha kitéped a szöcske összes lábát, akkor megsüketül!

2013. jan. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:

Nem a lakás a lényeg, hanem a hozzáállás.

Volt olyan barátom, akit többek között pont azért hagytam ott, mert nem csak hogy lakása, jó állása nem volt, de nem is tett semmit azért, hogy legyen. Elkezdett három egyetemet is, mindet otthagyta, pedig érdekelte a téma és volt hozzá esze is. De a lustaság közbeszólt, inkább elvegetál egy minimális tudást igénylő állásban százezerért, minthogy képezze magát és megkeressen háromszor ennyit.

A páromnak sincs lakása. Ellenben munka mellett estin tanul. És a munkához szükséges egyéb dolgokat is önszorgalomból tanulja. Sok időt és energiát fektet abba, hogy jó legyen abban, amit csinál, ennek pedig jó és biztos állás az eredménye. Valamint jó pénz. Vele egymást motiváljuk, hogy a szakmánkban minél jobbak legyünk, ennek pedig egyenes következménye az, hogy a bérünk emelkedik, és így idővel lehetőségünk lesz például lakást venni.

A nagy többségen viszont azt látom, hogy munka után hazamegy, és leül a tévé vagy a net elé, fel sem merül benne, hogy a szabadidejét tanulásra fordíthatná, hogy szakmailag és anyagilag előrelépjen. Ilyen emberre nem tudnék felnézni, és engem is visszahúzna.


Szóval szerintem nem a lakás, hanem a hozzáállás a lényeg. De a kettő valamilyen szinten együtt jár. A párom például úgy tervezi, hogy két év múlva vesz egy kis lakást, addig pedig spórol rá. Most 23 éves, és meg tudja csinálni. De ennek megvan az előzménye. Ha valaki komolyan veszi az életet és fiatalon, amíg még teheti, mert nincs családja, sokat dolgozik és tanul, annak gond nélkül lehet 30 éves korára saját lakása.

2013. jan. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%

19 es vagyok. De mégis aki még tovább tanult, lediplomázott, nincs még munkahelye trógerolni minimálbérért nem akar ,az mi a fenét csináljon? Minek éljek egyedül külön albérletben ami havi 40- 60 ezer forint plussz a semmiért? Ha még a nő se biztos hogy van.

Anyámékkal lakom,de akkora a ház,hogy totál jól el tudom magam szeparálni.

Szerintem a nőpket az rettenti el,hogy anyáék mellett elég sunnyógósan lehtne csak szexelni, nem lehet ellazulni,naqgyokat sikítani mint amikor totál 4 szem közt vagy. Biztos ez áll a háttérben.

De én akkor asem fogok albiért fizetni egy csomó plusszpénzt,ohgy egyedül rohadjak ott.

2013. jan. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!