Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha kiderül, hogy 28 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiderül, hogy 28 évesen nincs saját lakásom, (szerintem 10 ből 7 pasinak nincs) csak albérletben élek, akkor miért lép le az összes lány, akivel ismerkedek?

Figyelt kérdés
Ez elszomorító. Szerintem csak minden 10. ember keres nettó 220-250 felett, ők talán megtehetik, hogy lakást vesznek. De a többiek ha nincs gazdag felmenő, akkor mit tegyenek? A mai hitelekben meg a legtöbb ember elúszik, vagyis tele van a házon kívül minden héten ilyen sztorikkal.
2013. jan. 15. 09:06
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen lányokkal ismerkedsz Te, de azért kicsit nehezen tudom elképzelni, hogy a saját lakás hiánya lenne a legnagyobb problémájuk veled. 24 éves lány vagyok, eddig 2 komoly kapcsolatom volt, most alakul a harmadik. Az első a szüleivel él még mindig, a második a szüleivel élt, most albérletben lakik (együtt is laktunk albiban), a jelenlegi pedig szintén albérletben. Volt az elmúlt 1-2 évben elég sok próbálkozásom, ismerkedtem néhány sráccal (akikkel végül nem lett semmi) de a kb 6-7ből egynek se volt saját lakása. Szóval akkor hogy is van ez? Ja, és elmesélem neked, hogy még kocsija se volt egyiknek se. És egyikük sem keres nettó 220ezer felett. Én se, én is albérletben élek, mégis jól megvoltunk. Úgyhogy mint a mellékelt ábra mutatja, vannak csajok akiket ez nem érdekel, csak valamiért Te nem találod meg őket. Ez meg szerintem nem (csak) az ő hibájuk. 24/L
2013. jan. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
57%
hülye egy felfogás az biztos. Az ennyi idős pasiknak jó ha 10 százalékának vagy még kevesebbnek van saját lakása, de ahgoy látom sokkal többnek van valakije. A csajoknak ennyi idősen inkább az a mérvadó, hogy ne anyuci mellett lakjon az illető, saját lakás reálisan nem is nagyon várható el egy normális munkát végzőtől. Sőt, még sokan szerintem a szülőknél lakást is elnéznék a normálisak közül, hisz lehet hogy sokkal jobban megéri. Pl. ha ugyanabban a városban dolgozik ahol a szülők is élnek akkor minek menjen albérletbe 50-60 ezerért amikor ezt a pénzt félre is teheti?
2013. jan. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
61%

Oké,hogy otthon lakik.

De amikor még ennyi idősen is anyuci készíti ki neki a zoknit,az már gáz.

Ha otthon is él az illető,akkor is legalább legyen valamilyen szinten önellátó.Ne várjon mindent anyucitól.

Nem azt mondom,hogy ne egyen a mama főztjéből.

De egy mosogatást,mosást (legalább a saját ruháit) megejthet.A szobáját,lakrészét maga tartsa rendbe,és ne kelljen mindenről beszámolnia otthon.

2013. jan. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
70%

el ne hidd a csajoknak, hogy nem számítanak az anyagiak


ilyen szempontból más kultúrák (indiai, arab, kínai) sokkal őszintébbek, ott ki van kötve, hogy szegény pasi ne házasodjon, mert nem fogja tudni eltartani a nőt

az európaiak meg hazudoznak maguknak is, hogy nem számítanak az anyagiak... dehogynem


abban viszont nincs igazad, hogy csak minden 10. ember keres nettó 220 felett

társkeresőn rengeteg lány leírja, hogy ő férfias, domináns párt akar, aki tud gondoskodni a nőről, ez pedig általában a pénzt jelenti


ritka az a nő, aki egy nála csóróbb pasival összeáll, anyagiakért viszont sok minden felett szemet hunynak (elvált, van gyereke, 20 évvel idősebb, ápolatlan, tuskó, megcsalja őket)


és ezen az sem változtat, hogy a nőnek magának sincs saját lakása, ő akkor is gazdag, jómódú párt akar magának, igényi akkor is az egekben szárnyalnak

2013. jan. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
42%

sőt, a nők akkor is ésszerűtlen költésekbe hajszolnák a férfiakat, ha arra semmi szükség nincs

pl. a pasinak Opelje van, de a csaj BMW-t akar... kiköveteli

hiába drágább, ugyanúgy el tud járni vele a pasi dolgozni, neki igénye sem lenne rá, de a nő szerint ez kell, mert neki ez tetszik


ugyanígy ha a pasi a szüleivel lakik, mert egy városban élnek és van külön szobája, házrésze, ezért nem éri meg albérletbe költözni, akkor sem fogadja ezt el egy csaj, hanem minimum önálló lakást vár el a pasitól


a nők szeretik beosztani a férfi pénzét, megmondani, hogy mire költsön, mire költhet, mire nem, mi a gáz, mi a fasza...

2013. jan. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
71%
Ez érthetetlen. Én is ismerkedem sok lánnyal, de mind maga akarja megteremteni a szükségleteit. Amúgy szerintem egy lakáshoz vagy házhoz két ember kell. Közösen pár évnyi munkával elő tudnak teremteni egy induló összeget, amit a szülők kipótolnak amennyire tudnak és esetleg még bankhitel!
2013. jan. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
26 éves lány vagyok nekem sincs lakásom, én is albérletbe élek. Engem nem érdekelne, hogy saját lakása legyen vagy albérletbe lakik.
2013. jan. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim válasza:
Írta a kérdező, hogy ha majd havi félmilliót keres, akkor talán tud venni lakást. Én ezt megkeresem, mégsem tervezem még középtávon sem. Nem is túl nagy albérletben élek, mert nincs rá szükségem. A lakás helyhez kötne, és hitelből nem akarok venni vagy építeni. A pénzt másra használom, amúgy nem olyan sok az. Ha spórolnék, évekig semmivel sem élnék jobban, mint mások, így viszont van mozgásterem. De nem tervezek lakást, hiszen az albérlet mobilissá tesz, ami fontos nekem. Amikor összejöttem a barátnőmmel, épp mindkettő munkám elveszítettem, és elég rosszul álltam. Sosem volt ilyesmivel gond. Egyrészt nem megfelelő emberekkel ismerkedsz, nem megfelelő helyen, másrészt egy tehetséges, értelmes, érdekes fiúnál nem számít a pénz, úgyhogy magadat is megvizsgálhatod. A mai lányok valóban pocsékak. De egy szavunk sem lehet, mert a mai fiúk is, így megérdemlik egymást.
2013. jan. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 Válaszoló25 ***** válasza:
mert azok a pénzre mennek és elvárják, hogy eltartsd őket.
2013. jan. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

hát persze csak a lákás miatt hagynak faképnél

mostanában minden puhapö' a nöket teszi felelösé azért mert életképtelen

2016. febr. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!