Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális ismerkedési mód ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ismerkedési mód ez?

Figyelt kérdés

Mostanság lettem bátrabb, és ismerkedek lányokkal.

A célom valamiért az, hogy tökéletesre köszörüljem a csorbát, ami nálam azt jelenti, hogy magamba bolonditsam a nőket. Most épp van egy csaj, és valamiért ösztönből ez jön, hogy minél jobban magamba bolonditsam.

Miért jön ez ösztönösen? Normális dolog ez?



2013. jan. 16. 09:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

10


Emlékezz arra amit mondtam:DDD


Én is játszottam ilyen játékot, aztán úgy megszívtam szívügyileg mint a szél..ugyanis beleszerettem a jhátszópajtásba:DDDD

2013. jan. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Remek... Pont ez a csaj az, akivel ugy komolyabban nagyon ki sem kezdtem volna. Ha tudom ezt előre, akkor sosem megyek bele ilyen játékba. Mar csak azt remelem h kevésbé lesz fájdalmas vege...
2013. jan. 16. 10:41
 13/22 anonim ***** válasza:

12


Legközelebb okosabb leszel, én is megtanultam a leckét-mivel ez évekkel korábban volt nálam:DD Azóta nem játszok.

2013. jan. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?


Azt azért tudod, hogy nagyon bunkó dolog játszani mások érzelmeivel? Nem akarlak bántani, de miért játszottál vele? Amúgy szerintem is kezdesz beleszeretni, máskülönben nem tetted volna fel ezt a kérdést. Ez a kérdés a belőled fakadó lelkiismeretfurdalásból jött.


(és fájdalmas lesz - ha nem is neked, de neki. És ha beleszerettél, csak nem tudsz róla - amit így hiszek - akkor utólag neked is fájdalmas lesz. Miért nem adsz egy esélyt magatoknak inkább?)

2013. jan. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Kérdező



Azt is akartam irni, hogy sose tudhatod, hogy az adott ember akivel elkezdesz játszani, nem -e egy nálad nagyobb játékos:DD

2013. jan. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
hm...erről a történetről eszembe jut egy film. Kegyetlen játékok. Ajánlom mindenki figyelmébe,aki esetleg nem látta. Ott is hasonló a szitu és elég megdöbbentő a vége!!!
2013. jan. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Más is h.lyiti a nőket. Ez olyan nagy bűn?

Remelem tévedtek, ezt még most csírájában kell elfolytani amíg még lehet.

Azért nem adok magunknak egy esélyt, mert nem hozzam való csaj...

Ha ír nem válaszolok a levelére, többe nem találkozom vele stb...

2013. jan. 16. 11:16
 18/22 anonim ***** válasza:

Én azt szoktam mondani, hogy a pasikkal randizni nem is lehet amíg 22-25 évesek nincsenek. De igazából még azok sem vesznek átlagba komolyan. Komolyodni a férfiak olyan 35-40 körül szoktak - bár még ott is vannak eszementek, akik játszanak.

(csak ezért kérdeztem, hogy mennyi vagy)

2013. jan. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 julcsika55 válasza:
Hátigazából normális de ez csak egy fellángolás ami elfog mulni már tapasztaltam lányként :))
2013. jan. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 1NruHtlan válasza:
Tisztelt kérdező. Ha visszaolvasod a válaszaidat nemérzed kicsit szánalmas kapálozásnak hogy játszani akartál más ember érzelmeivel és közben beleszerttél az áldozatodba és most kapálózol?? szerinted neki mennyivel fájt volna kevésbé mint neked??
2013. jan. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!