Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek normális - működők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális - működőképes az ha egy 30 éves nővel alakul ki egy kapcsolat úgy hogy neki van már egy gyereke és én meg 24 éves vagyok?

Figyelt kérdés
Jelen pillanatba mellőzük ezt a orbitális tévhitet hogy a szerelembe a kor nemszámit és a sok hasonló dolgot :) Van az a kor amikor már valóban nem számít de ez még nem az. Ugyan úgy ahogy vannak olyan dolog amiket legtöbbször megszokott már az ember mint hogy a srácok picit idősebbek vagy egy srác általában magasabb mint a barátnője , persze van olyan hogy nem így van de mindenbe előfordul a kakukktojás :) Most csak arra vagyok kiváncsi hogy ilyen felállásba és gyerek mellet működhet egy kapcsolat e vagy hirtelen nagy ugrás lenne ez még nekem mivel egyik pillanatba igy élek és a másik pillanatba pedig beleugrok egy teljesen más életbe.

2013. jan. 16. 13:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint, ha a nő is nyitott feléd, akkor működhet is akár. Eddig azt tudjuk, hogy te mit érzel, de arról nem beszéltél, hogy az érzés kölcsönös-e. Viszont minden terhesség más, tehát neked még teljesen újdonság lesz a gyermek, neki is az lesz. Az is kérdés, hogy ő szeretne-e egyáltalán még gyermeket vagy már nem.

Saját példámból kiindulva pont illik rám, hogy 30 éves vagyok 1 gyermekkel, de párválasztás terén pont azért nem gondolkodom (gondolkodtam) nálam fiatalabb korosztályban, mert ők még általában "élni" szeretnének. 30N

2013. jan. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!