Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy aki normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy aki normálisnak mutatkozik a randikon, visszautasítás esetén meg átmegy bunkóba, és nem hagyja abba a sértegetést. Miért nem képesek ilyenkor a fiúk egy idő után lenyugodni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 20. 01:00
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Jó,jó. De én az elején közöltem vele, hogy ne élje bele magát, nekem több időre van szükségem. De ezzel a viselkedéssel kiábrándított teljesen...
2013. jan. 20. 01:49
 22/31 anonim ***** válasza:
56%

Sajnos beleélte magát. Előfordul és tudni kell kezelni.

Ha már az elején közlöd, hogy ne élje magát bele, akkor felesleges esélyt adni, mert akkor később sem nagyon lesz esélye és ez csak hitegetés...

Ezek olyan felesleges dolgok... 1-2 randi az még oké...

De 3-4 az már túlzás... Ezzel már neki is hamis illúziót építesz. Te sem örülnél, ha szórakoznának veled és az érzéseiddel gondolom...

2013. jan. 20. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Az emberek sokszor bunkók, amikor rossz kedvük van és csalódottak. Sajnos ez rossz szokás, mert bunkóként még több ellenséget szerezhet és így még rosszabb kedve lesz. :)
2013. jan. 20. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Engem is vertek már át, nem is akárhogyan, de mégsem vettem magamra így. Rosszul esett, de tovább léptem, arról meg nem fogsz meggyőzni, hogy én voltam a hibás. Voltak még dolgok, melyekről nem tudsz. De ahogy látom, te nagyot csalódtál egyszer, és ezért nem tudsz relatívan gondolkodni.
2013. jan. 20. 03:10
 25/31 anonim ***** válasza:

Szánalmas, ne törődj vele.

Én is jártam így, utána elküldtem a f*szba, mikor nekiállt bunkóskodni és érdekes módon befejezte. Talán neked is ezt kéne.

2013. jan. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

A 71%-os válaszolótól ne várj normális kommentet/választ, nem tudom milyen világban él, biztos megbántották a kicsi kis lelkét de olyan kijelentést tenni, hogy a pasi csak akkor bunkó ha a csaj is bunkó mód viselkedik vele. (elmebaj komolyan, 100 példát tudnék az ellenkezőjére) de mindegy, a te estedben ő valószínűleg nem képes legyugodni mert belélte magát meg nagy az egója, nem bírja feldolgozni hogy neked nem kellett vagy hogy ennyi energiát/pénzt/időt fecsérelt el. Nem tudsz mit tenni vele ignoráld azzal mész a legtöbbre.

A 15-ös válaszolónak meg igaza van, nem lehet tudni ki melyik elutasítást veszi magára, aztán hiába a jó szándék gyakran sértődés a vége.

2013. jan. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

"meg nagy az egója"


Pont fordítva van.


Nagynehezen összeszedi magát és megint ezzel kell találkoznia... Hogy valami béna dumával elküldik... "nincs kisugárzás" vagy valami még röhejesebb. És aztán gondolkodhat, hogy mégis MIÉRT? Ha nem a kinézet a lényeg akkor hogy lehet fél óra után elküldeni...? Ennyire ronda lenne?


De persze ez sem megoldás, de legalább eu egy érthető reakció.

2013. jan. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
30-as: remélem egyszer egy maffiózót is szemen öntesz :D Másnap valahogy "nem fogsz tudni felkelni" :D
2013. jan. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Én megértem, kérdező, hogy neked nem elég egy-két találkozás, hogy dönts. Nekem sem volt elég soha. Ahhoz, hogy legalább annyit érezzek, hogy van-e értelme belekezdeni egy kapcsolatba, legtöbbször kellett 3-4 alkalom. Persze olyan is volt, mikor már 1-2 alkalom után kiderült, de a legtöbbször több alkalom, több beszélgetés kellett hozzá. Ilyenkor én is mindig tisztáztam (legalábbis azt hittem, hogy tisztáztam), hogy semmit nem ígérhetek. Nálam is voltak, akik így is beleélték magukat és megsértődtek, ha a végén nem lett belőle kapcsolat. Valahol ez is érthető, mert az ember könnyen elkezd reménykedni. De az túlzás, hogy emiatt valaki bosszúhadjáratot indít és nem tud leállni.
2013. jan. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Persze. Általánosítani nem kell. Ki így, ki úgy reagál hasonló helyzetben.
2013. jan. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!