Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy aki normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy aki normálisnak mutatkozik a randikon, visszautasítás esetén meg átmegy bunkóba, és nem hagyja abba a sértegetést. Miért nem képesek ilyenkor a fiúk egy idő után lenyugodni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 20. 01:00
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
41%

9#-e

érdekes, mert Ti fordított esetben szimplán elvárjátok a gondolatolvasást egy férfitől...Miközben Ti sem vagytok gondolatolvasók. Látod, Te tipikus példája vagy annak, akivel bunkó lesz egy férfi.

Rögtön támadsz, lázadsz... Most legyek bunkó, vagy ráér később is?

2013. jan. 20. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

"4szer randiztunk"


Minek? Hülyének nézed?

Ne haragudj, de azt hiszem nem mennék el egy pasival sem négy randira, ha nem akarnék tőle semmit. Ez hitegetés.

2013. jan. 20. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Egy randiból nem lehet megismerni senkit. Nem hitegettem, nem tudtam belé szeretni, amúgy is megmondtam volna neki, csak beelőzött a hajnali hívásával.
2013. jan. 20. 01:29
 14/31 anonim ***** válasza:

Ha neked 4 randi kellett, hogy ne érezz semmit, az elég gáz...

Te mit szólnál hozzá, ha fordított esetben rajonganál egy pasiért és minden szép és jól halad, de a 4. randi után nem bírnál magaddal, felhívnád és kinyögné, hogy bocsika?

Először letaglózna az őszintesége, utána őt okolnád minden bajod forrásaként.

2013. jan. 20. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

Vegyük sorra, mi lehet a baj?

Ha rögtön visszautasítasz egy pasit, nem adsz esélyt, hogy megismerjétek egymást, akkor az a baj.

Ha elmész vele pár randira, mert esélyt adsz, hogy megismerjétek egymást, mégsem alakul ki semmi és úgy utasítod vissza, az is baj, mert akkor meg hitegetted.

Ha őszintén megmondod neki, miért nem jön be, megsértődik, az a baj.

Ha inkább valami általánosságot mondasz, hogy ne bántsd meg, akkor az a baj, hogy nem vagy őszinte.

Szóval akárhogy is utasítod vissza és akármikor, megsérted a férfiúi önérzetét, igazából az a baj. :)

2013. jan. 20. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinél működik így nyugi...
2013. jan. 20. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Jó de azt még ki is hagytam, hogy nem hagyott élni, pedig alig ismertük egymást, rám tapadt állandóan, sms-ek áradata, folyamatosan hívott, akkor is, amikor mondtam, hogy dolgom van, ne hívjon, de már csak azért is. Nem mellesleg, semmilyen arckifejezése nem mutatta, hogy belém zúgott, hanem ő mondta, hogy többet érez, és én meg akkor azt, hogy sajnálom, de nekem ez a viselkedés inkább kiábrándító volt, egyszerűen sok(k), amit csinált. És mindezt leginkább a 4. randevú előtt kezdte el.
2013. jan. 20. 01:38
 18/31 anonim ***** válasza:

Ha rögtön visszautasítasz egy pasit, akkor odébb kullog.

De azért túlzásnak tartok 4 randit. Szerintem már az elsőn is fel lehet ismerni, ha nem működik. Mit kell ezen szépíteni 4 randin keresztül?

2013. jan. 20. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Én is tuti sértő stílusra váltani mert megszólalna a kis hang a fejembe apám hangján hogy haha te balfék megint nem jött össze én megmondtam hogy senkinek nem fogsz kelleni... És nagyon rossz ért€s mikor elhajtanak. Mármár elviselhetetlen.
2013. jan. 20. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
78%

Ahham...

Ilyen nekem is volt, csak fordított esetben.

Lány volt, iszonyatosan nehezen tudtam levakarni, merthogy még le is feküdtem vele. Úgy jó lett volna, hogy csak néha találkozom vele és akkor amikor nekem is jó, de úgy, hogy folyamatosan 5 percenként hívogatott, hogy mit csinálok, hol vagyok és találkozzam vele, az nem esett jól nekem sem.

Viszont ezt a helyzetet fel kell ismerni, mert a rajongásig fajuló szeretet, hamar utálkozássá gyűlöletté fajulhat. Ilyenkor kedvesnek és nagyon visszafogottnak kell lenni és magadat kell hibáztatni, hogy miért nem működne a dolog. Rögtön fel kell hozni - hogy ne legyen sértő - egy történetet, miért nem működhet a dolog, ilyenkor nem szabad őszintének lenni. Mert a rajongó visszautasítása negatív impulzus. Aki csak szimplán szeret, az megérti, de aki rajongásig szeret, az nem fogja megérteni. Teljesen mindegy, hogy fiú, vagy lány az illető...Sokszor ilyen esetekben a lányok is bunkók tudnak lenni.

2013. jan. 20. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!