Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pasik mikor fogják felfogni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik mikor fogják felfogni, hogy az magában, hogy ők kedvesek, jófiúk, rendesek, nagyon kevés?

Figyelt kérdés
Igazán unalmas már ez a szöveg, hogy valaki aranyos, belsőleg jó és mégsem kell senkinek. Az, hogy valakinek jó a belsője, édes kevés egy normális kapcsolathoz... Ezt nem ártana felfogni végre. Tudom, hogy le leszek becsületesen hurrogva, de már frászt kapok az ilyenektől. Egy nőnek sem elég az, ha valaki rendes, ennél sokkal több kell személyiségileg.

2013. jan. 20. 12:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Akkor írd már le hogy milyet preferálsz,kíváncsi vagyok.
2013. jan. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
három szó: Kopj Le Ku*va
2013. jan. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
45%

Hosszútávon ez nekem is kevés lenne.. nem is kevés, hanem inkább uncsi. Szerencsére az aktuális barátjelöltem sokoldalú és izgalmas személyiség amellett, hogy rendes, kedves jófiú:))

Sztem ez kell a nőknek!

2013. jan. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

"Az, hogy valakinek jó a belsője, édes kevés egy normális kapcsolathoz... "

"ennél sokkal több kell személyiségileg."


Például?

2013. jan. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
# 14/14: Fontos, hogy rendes legyen, nem azt mondtam, hogy nem, de... Sokoldalú, tág látókörű, nyílt, empatikus, jól nevelt, tudja hol és hogyan kell viselkedni, ismeri az általános illemszabályokat, intelligens, művelt, jó humorú, pozitív beállítottságú, nem kell noszogatni, céltudatos. Nekem ezek a fontos tulajdonságok...
2013. jan. 20. 16:47
 16/21 LeftBehind ***** válasza:
Szóval...éppen csak tökéletes legyen?
2013. jan. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Azt várok el egy pasitól, amit nyújtani tudok!
2013. jan. 20. 16:56
 18/21 anonim ***** válasza:
Én úgy vettem le,hogy neked a "tökéletes" pasi kell,vagy tévedek?
2013. jan. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 LeftBehind ***** válasza:
Ha empatikus és nyílt lennél,nem itt b@sztatnád a népet a problémáik miatt...
2013. jan. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Nem azzal van bajom, hogy valakinek problémái vannak, hanem azzal, ahogyan azt levezeti. Hiába mond nekik bárki bármit, tanácsot nyújt, nem, hajtják az övékét és csak a nők lehetnek a rosszak...
2013. jan. 20. 17:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!